Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! 1 percre nem tudom...

SOS! 1 percre nem tudom becsukni a helyére a kutyát mert már sír egyböl! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
bullterrier kiskutya
2011. júl. 12. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Most először csinálod vagy már próbáltad?

Aludt már benne nyitott ajtónál, vagy most akarod először beletenni?

Van kellemes élménye a helyével kapcsolatban vagy most látja először?

2011. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Maradj bent vele egy kicsit. Simogasd meg ilyenek, rakj be neki kaját meg vizet valami játékot.
2011. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zárd be és kész, majd megszokja. Mit kell ezen problémázni?
2011. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Ha látja rajtad hogy megszánod vagy hatással van rád akkor nem fogja abba hagyni. De ha nem figyelsz rá és rászólsz HATÁROZOTTAN hogy: Csend!! akor valószínűleg hamarabb abba fogja hagyni a vinnyogást mint ha: ott csücsülnél vele a kis kuckóba hogy jól van xy maradj csöndbe létszike csit csit! Mert ezzel nem fogsz elérni semmit!
2011. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lényeg a határozottság. Még ha kölyök is meg kell tanulnia hol a helye és ki a főnök!
2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem sír mert a kutyák nem sírnak, hanem vinnyognak. És ebből látszik hogy már hatással van rád! Nem szabad engedni neki, a kutyáknak határokat kell szabni, különben nem kutya a kutya. Sokan azt hiszik a kisebb fajta kutyák butábbak, mint nagy testű társaik, de ez nem igaz. Mindig is utáltam az olyan gazdákat akiknek a kiskutyáján ruhák vagy bármi más csecsebcsék lógtak és a kutyájukat fajtársuknak tekintették. Amm bocsi kicsit eltértem a tárgytól .. xDD
2011. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fokozatosan szoktasd be. Ez a hely biztonságot jelentsen neki. Türelem, először csak ha bemegy adj neki jutifalatot, aztán esetleg ott is etetheted, a lényeg, hogy kellemes ingerek érjék. Megpróbálhatod akár klikkerrel is, de a lényeg a türelem és a fokozatosság. Szerintem.
2011. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz h ne büntetésnek élje meg, ahhoz idô, türelem meg hasonlók kellenek. Fokozatos beszoktatás: ott kapja a kajáját, ott játszatok vele, menj be vele, éjszaka legyen ott a fekhelye stb. A lényeg h szeressen ott lenni - utána már tök mindegy h nyitva vag csukva van az ajtó.
2011. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma került hozzám,tegnap bányászták ki szegényt egy kukából.szóval ugy fogadtam be,kb 6 hetes lehet,már kezdi meg szokni a helyét!


köszönöm a válaszokat!!

2011. júl. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!