Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Minden este kiviszem a kutyámat sétálni. Viszont 2 közvetlen úton lehet feljutni a városunkban a főtérre. Az egyik a gáton van ahova van kirakva kutyát sétáltatni tilos tábla, meg egy ilyen fő részen ahova a c*gányok kieresztik a sok kutyájukat (értem itt 4-5 akár 6 kutyis ) mikor kinnt vannak a kutyák még biciklivel sem lehet elmenni mellettük mert neki mennek mindenkinek bejelnteni meg hiába jelentettük be őket semmit sem tettek mert hogy nemcsinálhatnak ellene semmit -.-". Minden alkalommal a gátra viszem ki a kutyámat ott szoktam sétáltatni, de egyébként mindenki arra viszi aki felénk lakik mert félnek a kutyáktól....ezért megbüntethetnek?? mert a gátra van kirakva viszont mellette van egy járda és ott szoktam vinni...Ha megállítanak megképzelek és elmagyarázom nekik a c*gányos dolgot megértik egyáltalán? Mennyire büntethetnek???
2011. júl. 13. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát itt a mi városunkban ahova lehetne kutyát vinni meg elengedni ott ki van írva hogy tilos.de én teszek rá hogy mit mondanak. egyszer beszéltem egy rendőrrel és azt mondta ha felszedem utánna a piszkot akkor bevihetem a parkba. sztem beszélj te is egy rendőrrel!
2011. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!