Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen az a 17-18...

Szerintetek milyen az a 17-18 éves aki suliidőbe kaja vagy cigi helyett kutya kaját vesz inkább és ideiglenes kutyákat vesz magához?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En is ennyi idosen kezdtem, azota is csinalom, es nem egy balhen vagyok mar tul emiatt. Az egy dolgo hogy a kornyezetem teljesen bolondnak tart, de sajnos a "hivatalos" allatvedelemnek es allatvedoknak is van gusztustalan oldala. A lenyeg hogy te tiszta szivvel csinald. Egyre kevesebb az igaz allatvedo, a legtobben elobb utobb elvesznek a rivalizalasban, okoskodasban es nem egy kutya,macska veszett mar oda ilyenek miatt.

Az hogy elvesztettel egy ideiglenes allatott persze hogy a te hibad, sajnos viselned kell a kovetkezmenyeket, jogosan akadnak ki, de balesetek elofordulnak. 18 evesen meg nem lehet hatalmas tapasztalatod, idovel majd okosabb es gyakorlotabb leszel, de odaig elkell jutni, ehhez pedig pofonok is kellenek. En rengeteget kaptam, olyannyira hogy majdnem feladtam, allatvedo palyafutasom soran rengeteg hanyagsaggal es sunyisaggal talalkoztam a huuu de nagy allatvedok kozott. Nem szabad fel adni, messzebbre kell latni, persze rossz, meg faj, bosszanto, felhaborito de egy allat elete megeri ezt a "kis" kellemetlenseget. Megeri harcolni. Szerintem.

2011. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jól teszed :) én 19 vagyok imádom a kutyákat a sajátomért mindent megteszek :) volt hogy elég rossz anyagi helyzetbe kerültünk és a szüleim nem tudták kifizetni az oltásokat ahogy kaptam pénzt mert szülinap vagy névnap egyéb ünnepekor a mamám mindig add vmennyi pénzt én meg nem ruhát vettem pedig az is kellet volna ha nem kifizettem az oltást...


mivel panelba lakok nem lehet nálam ideiglenesen eb meg az én kutyám se nagyon bírná..de ha már nem a szüleimmel fogok élni akkor tuti fogok ideiglenesen kutyákat magamhoz venni..


sajnos nagyon sok fiatal konkrétan tesz arra hogy egy állatnak mi jó és mi nem..jobb is hogy nem cigire költöd a pénzt azzal csak magadnak vennéd meg a halálodat.. légy büszke amit csinálsz.. :)

2011. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok! :) Kicsit bolondnak is néznek.. De nem kell törődni velük, Te tudod, hogy jó amit csinálsz, és a kutyák is biztos hálásak!
2011. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!