Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szokik le róla? Már...

Miért nem szokik le róla? Már nem bírom tovább?!

Figyelt kérdés
Az van, h a kutyám eszi a macska ürüléket. És erről nem bírjuk leszoktatni! Nekünk nincs macskánk, de a környéken sok van, és mind a mi kertünkbe jár wc-zni. NAgyon nagy a kertünk, ls minden reggel átnézem, mielőtt elengedem a kutyát, de ha elássa a macska a kakiját, akkor reménytelen, hiába gereblyézek... Egyszerűen lehetetlen összeszedni. Kérlek, segítsetek, akik voltatok már hasonló helyzetben, h sikerült megoldani?? Olvastam, h vitaminhiány miatt lehet. Jó minőségű tápot adunk neki, meg múltkor adtunk banánt, merthogy abban van B vitamin, de hasmenése lett tőle. Mit adjunk neki, milyen tápot, vagy kaját, bármit, hogyan szoktassuk le???
2011. júl. 14. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú tápot kap enni?
2011. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elkelne egy kiképző segítsége, ha reménytelennek tűnik, elektromos nyakörv.
2011. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekünk is volt ilyen problémánk. ráadásul sok kakiba belefetrengett.

úgy szoktattuk le, hogy ott helyben leszídtuk.

2011. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az anyukám állatorvos,és amikor az én kutyám csinálta ezt a következőt mondta:

A kutyáknak szükségük van egy bizonyos mennyiségű baktériumra az emésztéshez...úgy mint nekünk a nyálhoz.

Szóval nem kell óvni mindentől a kutyát....

2011. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyik kutyás fórumon olvastam, h a kutya mindig minden pisit felnyalt (arra nem emlékszem, h kakit is evett-e), jó minőségű tápot kapott, leszoktatni se tudták róla, a kutyáknak készült Béres cseppet ajánlották többen is, állítólag ez egy tuti tipp és mindig beválik, annál a kutyánál is bevált

azt nem tudom, h macska ürüléket miért eszi és arra is jó-e a csepp, de talán...

2011. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg neki az ereszd és a fúj parancsot, és nem lesz több ilyen bajotok vele.
2011. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

banánt ne adj többet meg is halhat töle ....


amugy meg a másikról vigyétek el vmien kiképzö helyre :XD

2011. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Micsoda?? A banán rosszat tesz neki?? Nem adok többet, nyugi... Csak egy karikát adtam, és ízlett neki, de hasmenése lett, de nem is próbálkozom akkor.
2011. júl. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!