Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon lehet venni...

Magyarországon lehet venni luxpup-ot? Ha igen, hol? Vagy csak külföldön lehet kapni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 12:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A luxpup nem egy kutyafajta. Ha egy picit is utánanéztél volna, tudnád.
2011. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Bár sehol ne lehetne kapni...Beteg az agyad, ha ilyet akarsz!
2011. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Jó,akkor úgy kérdezem,hogy Van Mo.-n ilyen cég,ahol lehet kapni?
2011. júl. 14. 12:38
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kutyagyár! Az! Valahogy ezek a dizájner kutyák vonzák az "IQ bajnok" embereket...
2011. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Céééééég? XD

Te most élő kutyákról beszélsz, vagy plüssről? Kutyát kizárólag tenyésztőtől lehet vásárolni, vagy menhelyről örökbe fogadni, cégek nem gyártanak...


De itthon nincs ilyen tenyésztő. Egyébként én a mai napig azt vallom, hogy ilyen "fajta" nem létezik. Ezek tényleg annyira apróra tenyésztett kutyák, hogy valószínűleg nem élnek sokáig.

2011. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
De neki ez kell, mert menőzni akar, nem kutyát. Nem vennél inkább vmi plüsst kérdező?
2011. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó,hogy van ilyen műizékre,kutyának látszó képződményekre kereslet...

Legalább majd örülnek a kutyagyártó aljas szaporítók,és beállítanak pár újabb horror körülmények között működő "tenyészetet",és gyártják az életképtelen selejteket jó pénzért.

2011. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de az mi?Én először azt hittem papucs.Az egy kutyafajta?
2011. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Csak kutyának látszó szerencsétlen,életképtelen divatkorcs.
2011. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Láttam róla képet és nagyon cuki!Mint egy kismaci!Csak eggy a kár!KUTYA!Egy plüssnek még elmenne de sajnos él...

Mért kell így tenyészteni őket?(nem a kutya hibája)Egy Champion fajtatiszta kutya ugyanúgy párosodik egy keverékkel ezért nem a kutyákat okolom!Az ember mindent elront!A legjobb barátját is!A kutyák ki is halhatnak ha mindenki így gondolkozik hogy:pici,cuki,beteg ááá de nem baj sokat kapok érte...

2011. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!