Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány a kutyám?

Miért hány a kutyám?

Figyelt kérdés
Labrador retrieverem van, de nem volt túlzabáltatva. Csak szárazeledelt kapott, de az is kihányta. Tegnap óta tart, már csak olyan habos-nyálas valamit hány, meg füvet, mert az folyamatosan legelészi, gondolom így tisztítja a gyomrát. Enni adni még nem nagyon mertünk neki, elég bágyadt, és vizet se iszik nagyon. Nem tudom lehet-e neki tejet adni, úgy hallottam ilyenkor az segíteni szokott. Mik a javaslatok, mit tegyek? :( Mindenképpen állatorvos? :(
2011. júl. 17. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Basszus már régen orvoshoz kellett volna vinned.
2011. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hátha füvet eszik és azt hánnya ki az azért van mert ég gyomra viszont hogy a kajáját is kihánnya az már nem túl jó és nem is iszik.ilyen melegbe könnyen kiszáradhat..vidd orvoshoz nehogy nagy baj legyen..
2011. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valami fertőzést kapott be,a kutyák addig hánynak,míg ki nem ürül teljesen a gyomruk.A bágyadtság pedig attól is lehet,hogy a sok hányástól,erőlködéstől kimerült.(Te sem vagy jól és nem ugrálsz egy kiadós rókázás után) Én is azt gondolom,hogy el kéne vinni dokihoz,lehet kap egy kis infúziót és jobban lesz.Remélem nincs nagy baja.
2011. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!