Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja azt hogy bántom...

Miért mondja azt hogy bántom a kutyát?

Figyelt kérdés

pl sétánál össze-vissza huzott és vissza rántottam kicsit,

meg kapott egy pofont de nem is nagyot,a kutya 2 percre rá el is felejtette...de barátnőm egyböl ízélt hogy ne bántsam,meg ilyenek...

hát akkor hagyjam hogy rángasson a kutya ide-oda!?

németjuhász egyébként.


2011. júl. 17. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mond neki h: nem bántod hanem neveled h ne húzzon
2011. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom ha bántják a kutyákat... viszont hogyha tényleg össze-vissza huzogat, és nem fogat szót egy nagyobb termetű kutya akkor kicsit kaphat egyszer
2011. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Előzőnek, *húzogat, fogad


Egyáltalán nem bántás, hanem nevelés. A kutya tudja hol a helye! A pofon nem fáj neki, viszont megtanulja, mit ne csináljon.

2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ez az!

hiába mondom neki...

nem agyon verem.egy nyakon vágástól nem lesz semmi baja,csak elnyugszik végre.

ha rá hagyom akkor ugy húzna mint a frakk bácsit a mesébe a frakk

2011. júl. 17. 18:17
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne pofozd a kutyát, tudom, hogy csak egy kicsit úgymond megsimogatod, de ez nem fog beválni!! Az én egyik barátnőm is ezt csinálja, de ő tényleg le kever a kutyájának és hiába mondom neki, hogy mit is csináljon, nem fogadja meg a tanácsom. Itt elolvashatod mit is tegyél: [link]
2011. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

el se olvasom ezt az oldalt onnantól hogy:1 hónaposan lehet elhozni,...milyen zseni írhatta ezt az oldalt!

a kiskutyát 8 hetesen vagyis 2 hónaposan lehetne csak elhozni az anyjától....

azért köszi

2011. júl. 17. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

18:26 Vicc ez az oldal....


Egyébként meg figyeld a ktyád reakcióját , ha a pofon miatt behúzza fülét-farkát akkor inkább hanyagold a dolgot , de ha mondjuk nem igazán hatja meg csak befejezi a húzást , akkor nem lesz baja 1-2 taslitól.Nálam az egyik kutyám nem igazán bírja ezt (ő a nagyobb) , míg a kicsi szinte egyáltalán nem veszi zokon a taslit és én ennek megfelelően alkalmazom ezt a fajta büntetést.

2011. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szabályozással és megfelelő pillanatba és megfelelő erővel igen jól beválik 1-1 tasli.meg a fenekére szoktam lazán a pórázzal,épp hogy megsimitja de neki elég és egyböl ugy viselkedik ahogy várom töle
2011. júl. 17. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Talán lejjebb kéne görgetni az oldal leges, leges végére!!!
2011. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én végig olvastam azt az oldalt és egy nagy rakatt szar
2011. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!