Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja azt hogy bántom...

Miért mondja azt hogy bántom a kutyát?

Figyelt kérdés

pl sétánál össze-vissza huzott és vissza rántottam kicsit,

meg kapott egy pofont de nem is nagyot,a kutya 2 percre rá el is felejtette...de barátnőm egyböl ízélt hogy ne bántsam,meg ilyenek...

hát akkor hagyjam hogy rángasson a kutya ide-oda!?

németjuhász egyébként.


2011. júl. 17. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rossz a technikád. Ha húz, fordulj meg és menj a másik irányba. Nem kell ilyen piti dolgok miatt pofozni a kutyát. Szokás mondani, ha elfogy a tudás, helyet talál az erőszak.

oké tudom, hogy csak picit meglegyinted és nem fáj neki, régen az első kutyámmal én is ezt csináltam - ezt kutyaiskolában alkalmazták akkoriban - de ez nem vezet hosszútávú eredményre. A legjobb a fenti módszer, mert megtanulja a kutya h hiába húz, mert bármikor megváltozhat az irány. :)

2011. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ez az oldal...xĐ nem akarom kritizálni,de az h elhozod 1 hónaposan(ez se így van) és nem szeretgeted 2 hétig(WTF????) HÜLYESÉG!!!ja és nem is így kell kiválasztani a kutyát,hanem úgy h megsimized mindegyiket és amelyik nem hagy ott téged...ennyit erről... :S
2011. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
mikor a városon át megyünk 50 fokba forgolodjak vele vagy mi? na ne nevetess
2011. aug. 28. 22:52
 14/14 anonim válasza:
100%
Mindenki úgy neveli a kutyáját, ahogy tudja. Ha neked ez működik, csináld, nem lesz semmi baja, csak értelmes, nevelt kutya lesz. A sok szakértő meg elmehet a francba a tanácsaival, meg a rosszul neveled a kutyádat szöveggel. Minden gazda tudja jól, hogy mi jó a kutyájának. A sok zseninek van egy pincsije, amire ránézel beszar, egy németjuhásznál ez nem működik -.-" Csináld csak, úgyis látod mi válik be :)
2011. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!