Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú a kiskutyám?

Milyen fajtájú a kiskutyám?

Figyelt kérdés

4 hónapos kutyám fajtája elvileg mini yorki (ajándékba kaptuk)akitől kaptuk állítása szerint 2 yorki párzott de az apának nem volt jó az "anyaga".Csoki kutyámat sokan nézték csivavavának,yorkinak sőt még németjuhásznak is.A szőrzete olyan yorkis de az arca viszont nagyon nem hasonlít egy yorki-ra!Csatolom a kutyám képét: [link]

-egy másik kép róla:

[link]


2011. júl. 17. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
nem tudom. de nagyon zabálni való a kis denevér fülű ^^
2011. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, a kérdésre nem tudom a választ, de muszáj leírnom nagyon cuki a kutyád! :)
2011. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ha valaki segítene kisakkozni ,vagy esetleg az övé ehhez hasonlít akkor nagyon jó lenne ha megírná:):D

2011. júl. 17. 23:00
 4/21 anonim válasza:
lehet hogy nem yorki, de az is lehet, hogy az csak kicsit másabb a pofija, nem mindegyiknek ugyanolyan, persze lehet, hogy tényleg nem az.. de attólfüggetlenűl zabálni való kis cukiság, gyönyörűek a szemei :) vigyázz rá nagyon:))<3
2011. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerintem yorkshire terrier keverék nagy, hegyes fülekkel :D
2011. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia! Iszonyat cuki! De sztem max félig lehet yorki, plusz mini yorki nem létezik így az nem lehet, az a yorki ami mini méretű, az már "hibás" viszont ez a kutyus amúgy is túl nagy mininek. Nem tudom, elég nagy a füle szóval lehet befigyel tényleg egy kis nj :) Mindegy is csak szeresd!
2011. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy stíntiszta Yorki, és biztos nem csivava, németjuhásznak meg csak a színe olyan de méretre lehetetlen,szóval biztos Yorki :)
2011. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet kicsit viccesre venni, akkor én azt tanácsolnám, hogy ne érje víz a testét, tartsd távol az éles fénytől, és akárhogy is könyörög, éjfél után ne adj neki enni, mert totál úgy néz ki, mint Gizmo a Szörnyecskékből :D

Csatlakoznék a többiekhez: halálosan cuki

2011. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Aranyos kölyök. Ránézésre nem fajtatiszta (no meg ha jól látom nem is törzskönyves). Ha nem mondtad volna, hogy elvileg yorkik a szülei, más fajtákat is tippeltem volna, hogy esetleg ennek és ennek a fajtának a keveréke, mert annyi ilyen helyes szőrmókot láttam múltkor a menhelyen :). Ő származásuk pedig tényleg teljesen ismeretlen, csak találgatni tudunk. Kiváncsi vagyok, milyen és mekkora lesz a kutyád. Mini yorki nincsen, de ránézésre nem is tűnik a kutyád annyira(!!!) kicsinek. Jó kutyázást!
2011. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

30 cm és 0,5 kg..:D nagyon szeretjük,csak az állatorvos is megkérdezte ,hogy ez yorki ugye? szóval azért neki szntem kellene ehhez konyítani:D egyébként akiktől kaptam, tenyésztik tehát biztos yorki yorkival párzott.A többi kicsi nek yorki vonásai voltak /vannak,egy alomból születtek:D szóval még mindig rejtély a rejtély?:D


Köszönöm az eddigi válaszokat,aranyosak vagytok:D

2011. júl. 17. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!