Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú a kiskutyám?

Milyen fajtájú a kiskutyám?

Figyelt kérdés

4 hónapos kutyám fajtája elvileg mini yorki (ajándékba kaptuk)akitől kaptuk állítása szerint 2 yorki párzott de az apának nem volt jó az "anyaga".Csoki kutyámat sokan nézték csivavavának,yorkinak sőt még németjuhásznak is.A szőrzete olyan yorkis de az arca viszont nagyon nem hasonlít egy yorki-ra!Csatolom a kutyám képét: [link]

-egy másik kép róla:

[link]


2011. júl. 17. 22:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebben tuti van mas is yorkin kivul. Meg ha letezik is "hibas" yorki, ennyire nem...

Tanulsag az hogy "mini" yorki nem letezik, amelyik kutyat annak mondjak a szaporitok, abbol ilyesmi lesz...

Ennek ellenere nagyon helyes, es sok boldogsagot kivanok hozza, szeressetek akarmi legyen is az osei kozott.

2011. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Helyes kiskutya, de biztosan nem fajtatiszta yorki, lehetséges, hogy a szomszéd kutya is besegített az alomnak. Bizony előfordul, hogy az alom egyik részének az egyik kan, míg a másiknak egy másik kan az apja, így lehet, hogy néhány kölyök az alomban valóban yorki volt, de a tied sajnos nem az. Ettől függetlenül csuda aranyos, szeressétek nagyon.

Olyan meg, hogy mini yorki nem létezik, szaporítók kedvelt kifejezése. Ha legközelebb fajtatiszta kutyát szeretnétek, akkor törzskönyvvel vegyétek, mert így lutri. Gondolom kisebbnek ő is jobban hasonlított a yorkira.

2011. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De ajándékba kapták, annyiért meg nem kapnak törzskönyveset :) Szerintem gyönyörű, vigyázz rá, meg ne tetszen valakinek :D
2011. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 klarikaaa válasza:
32%
szerintem ha nagy lesz majd jobban fog hasonlitani egy yorkyra vagy az ish lehet h velunk ish tortent meg h a szuka amikor vemhes volt vagyish hat amikor parososdott kiment a kapunk es mas bakokkal ish osszeallt mert amikor megbakoztatjak a kutyakat akkor a szukat be kell zarni met kb egy hetig meg megall akarmijen baknak ugyhogy lehet h kiment es osszeallt valami mas bakkal ish es ezert nem hasonlit a pofija egy yoryhoz de igy ish nagyon edes es lehet h kinovi csak ido kel :) :*
2011. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Édes pofa, de azért próbáljátok hizlalni egy kicsit, mert nagyon pöttöm:)

Az egészen biztos, hogy keverék, egy fajtatiszta yorkshire kölyök nem így néz ki. Az állatorvosoktól nem lehet elvárni, hogy minden fajtát kívülről fújjanak, de nekik nem is ez a dolguk.

Egy dolgot kérnék tőled: bármilyen édes is a kutyád, ne szaporítsd majd tovább.

2011. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek nagyon hasonlít a kutyája a tiédre és az övé yorki és csivava keverék. Amúgy,úgy nagyon aranyos.
2011. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23:18-as vagyok. Azért mondtam, hogy nem annyira kicsi, mert a hosszúszőrű csivavám, aki most 1,5 kg, 4 hónaposan sokkal kisebb volt, bár lehet csak az én tenyerem hatalmas? :D
2011. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

100% ban nem yorki de nagyon édes. Talán csivi keverék? Biztos bekevert valami más is aztán az alom egy része keverék lett a másik fele fajtatiszta.

Az állatorvostól ne várd, hogy ismerje a fajtákat, soha nem tanulta, nekem az összes oltási könyvembe hülyeséget írt a doki pedig ez tényleg egy jó nevű Pesti klinika de pl a blue merle sheltiem tricolornak lett beírva, az aussiem meg majdnem bordernek de még időben leállítottam... szóval a dokik messze nem tudnak mindent.

2011. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az nagyon durva:D háát még mindig nem lettem okosabb:D az talán már tény ,hogy nem teljesen yorki..de ha valakinek van még ötlete szívesen várom,és köszi a válaszokat:)
2011. júl. 18. 13:04
 20/21 anonim ***** válasza:
mast nem nagyon fogunk tudni mondani, lehet benne csivava, tacsko, pincher, de lehet hogy az egyik szulo szinten keverek.
2011. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!