Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már kimondták az új ebrendelet...

Már kimondták az új ebrendeletet? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

3 kutyám van. Egy fajtamentőktől hozott vizsla, egyelőre ideiglenesben,de tervbe van az örökbefogadása,egy utcáról mentett pincsi,és egy berni. A berni,és a vizsi chipes, a vizsi jövőhéten, a berni is hamarosan ivartalanítva lesz. A pincsi is chipezve lesz,de ő már nem bírná az altatást.

Ha életbe lép az új törvény,elveszik az egyik kutyámat? Én nem adom oda senkinek,a kezét levágom aki el akarja vinni bármelyiket is. MIt tudok tenni?


2011. júl. 17. 23:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én az egyiket másik címre jegyeztetném be (vagyis úgy fogom, mert nem adom egyiket sem odaadni senkinek. Nekem is 3 van). Pl. a nagyihoz. A pincsi pont egy nagymamihoz illő kutya.
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!