Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Dobermann legyen Fekete...

Egy Dobermann legyen Fekete vagy Barna színű?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád?
2011. júl. 19. 18:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem a barna tetszik, az különlegesebb :)
2011. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szia én feketét választottam volna mivel a barna tenyésztett szín! Ezzel csak annyi a baj, hogy sokkal több betegsége lehet mint a feketének a divatra való tekintettel mert divatból vesznek barnát! Mert az különleges, érdekes, jaj de szép! Csak a genetika az nem annyira szép! Agresszívabb de persze ez nevelés kérdése is. Meg sokszor allergiás pl csirke, pollenek stb... Állatorvosi asszisztens vagyok és a rendelőt rendszerben látogatják barna dobik! De van egy akinek nagyon jó felmenői vannak neki semmi baja: )
2012. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

18-as válaszoló vagyok.

A "fekete kan, vagy barna szuka" elképzelésből egy barna kan lett :)) Sok dobist ismerek egyébként, és egy olyan barna dobival sem találkoztam még, aki agresszívabb vagy betegesebb lett volna. Sőt, olyat is hallottam már, hogy a barna egészségesebb, mivel ritkább. Van is benne logika, mivel inkább a feketét tenyésztik, szerintem az sokkal kelendőbb, így azokat tenyésztik tovább.

Egyébként én most a fehér/krémszínű dobikba szerettem bele, de tudom, ők már tényleg nem túl egészségesek :( Pedig gyönyörűek.

2012. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
fekete.nekem a barna nem nagyon tetszik.
2013. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!