Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyit keres egy állatorvos...

Menyit keres egy állatorvos havonta?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sokmindentől függ,de nem nyomorog az tuti :)
2011. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
de ne ez alapján válassz szakmát,ha erről van szó...ezt hivatásból kell csinálni
2011. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Milyen állatorvos? Kisállatgyógyász, telepi állatorvos, hatósági állatorvos, állatkerti állatorvos, kutató, oktató, esetleg valamilyen speciálisan szakosodott szakember?

Hol dolgozik? Vidéken vagy fővárosban?

Magánpraxis tulajdonosa, alkalmazott állatorvos, közalkalmazott?

Tisztán vagy feketén?


Kicsit pontosabban, mert a százezertől a millióig minden van.

2011. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nagyom szeretem az állatokat és azért választanám ezt a szakmát!Úgy hogy lenne egy saját rendelőm mint ez: Bluedog->ide járnak a saját kutyáim is! [link]
2011. júl. 20. 18:54
 5/14 anonim ***** válasza:
nyugi nem fogsz éhenhalni:D
2011. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Én állatorvosnak készülök. Azért teszem, mert szeretem az állatokat és szeretnék segíteni rajtuk. Még soha nem jutott eszembe és nem is nagyon érdekel most sem hogy mennyit keres egy állatorvos. Ez érdekes, nem gondolod...?
2011. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, és te hogy fogod eltartani a családod? Szép dolog az elhivatottság, de a mai világban nem sokra mész vele...
2011. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Könnyen és egyszerűen. Ugyanis egyik ismerősöm állatorvos és elég rendesen kaszál :) De amúgy persze az is fontos hogy mennyit keres de ezzel csak azt akartam kifejezni hogy engem inkább a szakma fogott meg és nem a fizetés :)
2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jobb. Hány állatorvos tud becsavarni egy villanykörtét?
2011. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 (L) Bella (L) ***** válasza:
100%

Hát egy elég szélsőséges példa, de:

Nálunk egy kombinált oltás, ahova mi járunk 8 000 Ft. (Budapest, magánrendelő)

egy fórumon olvastam, hogy egy kombinált oltást ők max 1 000 Ft-ért szereznek be. Na akkor az 7 000 Ft haszon, amiből lejön a működési költség, akkor is biztos keres vagy 4 000 Ft-ot rajtam. És azért elég sokan járnak hozzá.


Szerintem keres egy milliót havonta. De őszintén mondom, bármennyit megérdemelne, mert az éjszaka közepén felhívod, hogy köhög a kutya, pizsamába odaszaladna mezítláb.

2011. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!