Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be engedjem a házba?

Be engedjem a házba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, adott egy 7 hónapos Amstaff szuka, picit hideg van itt Makón, viszont édesanyám nem igazán szereti ha beengedem a kutyát én mégis úgy érzem hogy fázhat egy picit. Nem igazán érzem át a kutya gondolatait, de szerintetek szokott fázni a kutya 15-16 fokban vagy a szőre teljesen jól felmelegíti?
2011. júl. 21. 07:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

15C° még teljesen jó. Én csak akkor szoktam beengedni a kutyát, ha vihar van odakint vagy nagyon fúj a szél.

Előbb-utóbb a tél is beköszönt és a kutya is eléri azt a kort(méretet), hogy már nem engedheti be. Gondoljon erre is mielőtt 15C°-ban beengedné.

Üdvözlettel, Novus.

2011. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a fajtát, de ha kistestű és rövid szőrű, elképzelhető. Ha nem is a lakásban, de egy alsóépületben célszerű neki csinálni valami kis kuckót pokróccal, párnával, ahova be tud bújni.

Télire így is, úgy is kell neki valami hely.


Vagy biztosítasz neki megfelelő helyet az ilyen esetekre, vagy pedig ne tarts jószágot, mindegy hogy, kutya macska, vagy egyéb állat, a megfelelő körülményekre szüksége van.

2011. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Á, emiatt ráérsz aggódni novemberben.
2011. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell még, max ha már 5fok lesz kint akkor beengedheted.


Ez egy kutya nem gyerek!


egy amstaff gazdája

2011. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha kinti kutya, akkor majd novemberben kezdj el aggódni, mert akkor minden bizonnyal fázni fog.

Mi ma éjjel is úgy aludtunk, hogy az ablak tárva-nyitva, én nyakig betakarózva, a yorkshire terrierem pedig a padlón kinyúlva:)


Persze te látod, hogy mennyire fázós, mondjuk szerintem a stafford a szőrzete miatt nem való kinti tartásra.

2011. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem is való az a kutya kintre. télen meg abszolut nem
2011. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Addig még van idő, megfogom oldani. Műhelybe valószínűleg jó helye lenne, nincs fűtés hátul viszont a szél se fúj be oda.
2011. júl. 21. 08:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Ti miről beszéltek, hogy nem kinti kutya?????????????
2011. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A hideg miatt nem kell, de inkább kamuzz most, hogy reszket a kutya úgy fázik, ezzel "bemelegíted" anyádat, és télen már nem lesz olyan nehéz lenyomni a torkán, hogy márpedig a kutya bent alszik.


És ha nem is az időjárás miatt, hanem miattad biztos jobban fogja érezni magát, ha bemehet.

2011. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki de teljesen kivan akadva, szóval van pár hónapom hogy össze hozzak neki egy kényelmes kis téli ólat, mert most zárt kennelbe van de az nem az igazi télen úgy érzem.
2011. júl. 21. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!