Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíthet rajta a kutya?

Segíthet rajta a kutya?

Figyelt kérdés

anyukám mostanába elég rossz kedvű nem jár sehova még a boltba se megy le nekünk kell menni minden nap pedig eddig mindig ő járt

ugy kezdődött ez az egész hogy multkor rosszul lett /gonodolom a melge miatt/ és azóta tényleg szó szerint ki se mozdult a lakásból ez lehetett egy hete kb

már régen akartam kutyát és arra gondoltam hogy felhozom neki ezt a kutya dolgot mivel a kutya egy társ hátha felvidítaná meg elvihetné ő is néha sétálni jácchatna vele...

szerintetek segítene?

amugy nem azért akarom írtam hogy nem jár még boltba se mert nem szivesen megyek hanem csak a súlyosság miatt


2011. júl. 21. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok menhely van. Nagyon sok gazdát kereső kutya van alapítványoknál.

Merre felé élsz?

2011. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindennap kerulnek be es ki kutyak, nem tudjak rogton frissiteni, sok kutya felsem kerul mert valaki mar elore jelezte hogy ilyen kutyat keres. Merre laksz?

A legegyszerubb ha irsz az alapitvanyoknak, leirod a korulmenyeket es ok majd ajanlanak kutyat.

2011. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
miskolc melleti faluba lakom
2011. júl. 21. 18:21
 14/15 anonim ***** válasza:

allatok.info-n fajta, nem, kor stb... szerint tudsz keresgélni a kutyusok között :) Ha esetleg van olyan fajta ami tetszik akkor nézd meg a fajtamentők weboldalát.

Egyébként kölyköt szeretnél vagy felnőttet?

2011. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kölyköt nem nagyon olyan 1-3évest hogy azért ne is legyen öreg minnél tovább élhessen velünk
2011. júl. 21. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!