Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolc, Lucky dog kutyaovi?

Miskolc, Lucky dog kutyaovi?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mik történnek azokon a foglalkozásokon? Úgy értem tanulnak valamit a kutyák és a gazdik, vagy csak játszanak a többi kiskutyával?
2011. júl. 21. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaja:) Van sok kedves kutyus :)
2011. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Na, voltatok? :D Mert nekem így most nem ugrik be, hogy lett volna olyan staffi, amilyet leírtál..:P
2011. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem :) van a környéken sok kis staffi meg kutyus, úgyhogy nem cipelem odáig ki :)
2011. okt. 7. 13:49
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég érdekes szerintem itt a "kutyaovi", meg a többi része is........ Kimentünk, ott álltunk 2 órát, senki nem szólt hozzánk, aztán közölték hogy vége a foglalkozásnak... Na ide se megyek többet....
2011. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért vicces, kedves utolsó, Te jártál ki évekig a Lucky-Dog-ba, ha nem tévedek, most meg itt ócsárlod, meg hülyeségeket beszélsz. Szégyen, hogy nektek az az öröm hogy minél több tag menjen át hozzátok. Valamelyik nap mutogatott Tünde egy tablót(amin képek vannak,az alphazoo-ba teszi ki), és rajta volt a BD mostani iskolavezetője a kutyájával, mert nagyon régi képek voltak rajta. Mesélte hogy ő itt 'x', ő itt 'xy', de mégis emberséggel beszélt róla(sőt, igazából nem is fordított rá különösebb figyelmet). Ez nem sokat számít, de leírtam, mert mindig szidjátok Tündét, hogy ő kibeszél titeket meg ilyenek!!
2011. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!