Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted azt az időt, amikor...

Szereted azt az időt, amikor egy kutya kölyök?

Figyelt kérdés

Azt hittem azt mindenki cukinak, és aranyosnak tartja, ahogy játszik, mászkál, alszik, ásítozik...

De, ismerősöm azt mondta Ő nem szerette mikor kölyök volt a kutyája, mert mindig bepisilt, szétrágott dolgokat, ugatott, sírt.

Szereted amikor kölyök a kutya?


2011. júl. 21. 15:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én imádom. :) Szerintem egy kölyök kutyus az egyik legcsodálatosabb dolog a világon. Persze, rosszak is ilyenkor, de akkor is. :)
2011. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
En is jobban szeretem a felnott kutyakat, szamomra nagyobb orom es kihivas egy felnott mentett kutyanak megmutatni mi az a szeretet es a csalad. A kolyok cuki persze nagyon, de hosszutavon nem birnam, az en ritmusomba nem is ferne bele.
2011. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

nagyon édes volt a kiskutyám, amikor nem sírta át az egész éjszakát és nem fosott meg hányt össze mindent a menhelyről elhozva az új kajára való átszokás miatt.

ez kb 1-2 hét volt, utána jó volt minden :)

2011. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én imádom,de azért alig várom,hogy felnőljön :)
2011. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a kiskutyákat. :) Szerintem kár, hogy felnőnek. Olyan kis cukik, és gömbölyűek. Az én kutyám sose pisilt be, és nem is rágott szét semmit. De ez már csak a nevelés kérdése.
2011. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem túl sok kiskutya fordult meg már a kezem alatt... most is van itthon 3... alig várom, hogy felnőjenek...most nagyon fárasztóak
2011. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is inkább a felnőtt kutyákat szeretem, mert nekik már van saját egyéniségük. Lehet őket tanítani. A kiskutyák is persze rettentő aranyosak, de nagyon rosszak is.
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is cuki volt, meg aranyos, de most azért sokkal békésebben élünk, mint akkor:D

Azt hittem a guta megüt, mikor olyan 4-5 hónapos korában vettem neki egy Kong labdát (rohadt kemény gumiból van) ő meg éjszaka felkelt, elrohant a labdájáért, felugrott az ágyra, és az arcomba vágta. Meg amikor harapott, mert azt hitte vicces, meg amikor belefetrengett minden (szó szerint értsd) szarba, és nem hallgatott még rám teljesen, és beleesett a patakba...

Hát na, egy embergyerekkel se könnyű az élet, ugyanígy egy kölyökkutyával sem. Persze, édes kis gombócok, de mi 4 és fél év után már szinte olvasunk egymás gondolataiban.

2011. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 xnorkax ***** válasza:
Én egy kutya minden életszakaszát szeretem. A kölyökkor nehézségei pedig szerintem kutyánként változóak. Mi három hónaposan fogadtuk örökbe a kutyámat és baromi nyugodt kölyök volt az elején, ám olyan 4-5 hónapos kora körül kinyílt a csipája és elkezdett rosszalkodni. :D Ez folyamatos volt egy éves koráig, de mostanában kezdem észrevenni a pozitív változást, már nem olyan izgága, visszafogottabb, de azért vannak vele parák. Bár melyik kutyával nincsenek... :) Szóval oké, úgy hangzik, mintha ezt a mostani, fiatal felnőtt korszakot jobban szeretném, mint a kölyökkorit, de szerintem az is kihagyhatatlan és mesés. Látni, ahogy fejlődik... Ahogy nő, erősödik... Ezek tartanak csak vissza attól, hogy legközelebb felnőtt kutyust fogadjak örökbe.
2011. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi volt a kutyám, már nagyon vártam, hogy vége legyen a fogváltásnak, legyen maximálisan szobatiszta, sikerüljön vele megértetni és betartatni a szabályokat, ne kelljen mindent magasra pakolni miatta. Aztán szépen elmúltak a problémák (mellesleg nagyon sokat küzdöttem vele, mire eljutottunk idáig). Már sokkal jobban megbízom benne, nyugodtabb és kezelhetőbb lett.

De amikor látok egy kölyköt, akkor azt kívánom, bár nekem is lenne egy, mert imádom azt a korszakot, amikor a kis szőrpamacs csetlik-botlik a fűben, mindent megvizsgál, tanulja a dolgokat, és főleg, amikor az alapokat taníthatom neki. Plusz nagyon jó látni, ahogy kibontakozik a személyisége. Amikor mosolyogva mesélem másoknak, hogy mit talált ki már megint. Szóval én nagyon szeretem azt a korszakot, még a bosszúságokkal együtt is.

2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!