Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted azt az időt, amikor...

Szereted azt az időt, amikor egy kutya kölyök?

Figyelt kérdés

Azt hittem azt mindenki cukinak, és aranyosnak tartja, ahogy játszik, mászkál, alszik, ásítozik...

De, ismerősöm azt mondta Ő nem szerette mikor kölyök volt a kutyája, mert mindig bepisilt, szétrágott dolgokat, ugatott, sírt.

Szereted amikor kölyök a kutya?


2011. júl. 21. 15:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem túlzottan szeretem, de nem azért mert gond lenne vele! Nem tapasztaltam, hogy sokkal több gond lenne a kölyökkel mint a felnőttel. A felnőtt kutya nem azért nem csinál ilyeneket mert felnőtt hanem mert jó esetben beérett a nevelés. Ha egy felnőtt kutyát nem nevelnek, ugyanúgy rág, ugat stb, sőt még veszélyesebb is, mert erősebb és magabiztosabb.

Egyszerűen azért nem szeretem annyira, mert egy kölyökkel még nem lehet úgy dolgozni mint egy felnőttel, sem engedelmesben, sem agilityben, sem őrző-védőben, sehol. A kölyökkutya még barátságos, nem alakult ki benne, hogy egygazdás. És egy szép arányos felnőtt kutya sokkal szebb. Persze cukinak cuki a kölyök is pár percig, de utána már inkább unalmas kissé, mert az együtt végezhető dolgok még nincsenek maximalizálva. Meg kutyában különben sem szeretem a cukit, egy kutya legyen komoly.

Persze tudom, hogy a kölyökkor milyen fontos, szóval nem okoz nagy gondot átvészelni.

2011. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!