Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ebből gond, én nem...

Lehet ebből gond, én nem akarok új kutyát:S?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz!


Az a helyzet, hogy a szüleim szeretnének egy kölyök kutyát venni, pontosabban egy Német Dogot!

De én nem szeretném.

A dolog egyik oldala: nekem van egy kutyám, egy csodaszép Cane Corso hölgyemény.

Őt aputól kaptam még 17 éves koromban azzal a feltétellel, hogy rendesen kitanítom és nem adom fel a dolgot bármi nehézségbe is ütközünk a kutyával.

Ő az első kutyám, a többség leakart a fajtáról beszélni, hogy első kutyának nem igazán a legjobb választás, mivel igen csak kemény dió. Mondtam tudom, de nagyon szeretném őt, és készen állok a feladatra, és sikerülni fog.

Sikerült is, úgy gondolom igazán büszke lehetek rá, és mindamellett magamra is, mert nem csak ő tanult, hanem én is rengeteget. Bár volt rengeteg sírás, de megérte.


Félek az új kutya felborítaná ezt az egészet, amit én elértem a kutyámnál. Ő sosem volt bezárva, nagyon ritkán, ha tényleg muszáj volt maximum 5 percre.

Apu mondja, majd bezárom Kira-t, mikor nincs itthon senki a kiskutya miatt. Azt már nem, mondtam én....


De viszont a másik oldal: apunak a Német Dog álmai kutyája, ő előrébb helyezte az én boldogságomat, és megvette nekem Kira-t, miközben ő már gondolkozott a Német Dogon. Akkor most mi joggal mondhatnám azt, hogy ne hozzon ide másik kutyát? Semmi jogom nem lenne, és nem is fogom neki mondani, csak tartok, hogy valami megtörik majd a kutyámban. Vagy nem tudom, mivel ő az első kutyám ilyen téren még nincs tapasztalatom.


Nem nagyon tűr meg más állatot, mi lesz így? Sikerül összeszoktatni őket?


20L


2011. júl. 22. 15:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
ill.: foglalkozásod, bocsánat
2011. júl. 24. 18:17
 22/23 anonim ***** válasza:

Csumpi kutyás őrködök. :-D


Igaz nincsen csili vili irodám,de tényleg éjjel nappal kutyázok. Dolgozhatnék más területen is, ami pl. egy csajnak való, de az a baj, hogy négy fal között bekattannék.

Inkább maradok a telepen egy lepukkant bungiban. :-D

2011. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Óó jó is az, én is inkább választanám azt, mint egy irodát. Jézusom bele is halnék:S
2011. júl. 24. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!