Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazhat a kutyám vonaton?

Utazhat a kutyám vonaton?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kutyust örökbefogadni de elég messziről (kb 2óra vonatút) az lenne a kérdés hogy akkor röktön vihetem már a vonatra vagy egyáltalán vihetem e ha igen akkor hol tudom megnézni hogy mennyibe kerül a jegy?

sajnos nem tudjuk megoldani a kocsis dolgot mert amelyik rokonomnak lenne kocsija az minden nap dolgozik reggeltől estig és nem akarom h miattam szabadságot vegyen ki


2011. júl. 24. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
persze utazhat, keress rá a google-ban hogy mennyibe kerül, vagy az elvirán biztos találsz valamit
2011. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ennek feltétele az hogy legyen szájkosár, másrészt hívd fel a MÁV-ot telefonon és ott érdeklődj, mert tudtommal nem mindegy milyen vonaton akarod szállítani.
2011. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
igen lehet vonattal ez tuti! Mi busszal hoztuk haza az én kutyámat 1 óra volt busszal..és nekünk nemkellett neki jegyet venni aztmondta a sofőr csontot vegyünk neki:) sztem menjél fefl a vonatra és mintha egymagad utaznál vedd meg a kalaúznál a jegyedet ha odaér..és igy finoman mond enki hogy a kutyusnak is szeretnél valamit...nekünk erremondta a csoontot :) ha rendeset fogsz ki akkor nemkell venni jegyet viszont ha nem akkor ugytudom hogy felnőtt jegyet kell neki venned ami nem két forint:S plusz szájkosár meg póráz :( de gha kicsi még akkor ezektől elnéznek sztem..nekünk nemkellettek igaz buszon hoztuk de kb ugyenezek a követelmélnyek
2011. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, persze, hogy viheted, de legyen nálad a kutya oltási könyve, mert az nélkül nem viheted(!)A kalauz kérni fogja a kutya jeggyel együtt (!)
2011. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

bebaszom egy táskába oszt vegyék észre:D

hülyéskedek nyugi:D

köszi a válaszokat nem is tudtam hogy a vonaton lehet jegyet venni akkor meg se büntethet ha nincs jegyem vagy hogy van ez?

az is kicsit fura h kell szájkosár de megoldható köszi a válaszokat

2011. júl. 24. 10:53
 6/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:53

ha előtte 10 percel fogadom örökbe akkor honnan van oltási könyv? adnak hozzá vagy micsoda?

2011. júl. 24. 10:55
 7/22 anonim ***** válasza:

google:


[link]


[link]

2011. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Ja és azzal ne kísérletezz, hogy jegy nélkül szállsz fel a vonatra, mert "lefogja rakatni" a kalauz a kutyádat. Arra nem szabad várni, számítani, hogy rendeset fogsz ki. A jegyet meg kell venni (!) Én biztos nem tenném ki magamat ekkora rizikónak !
2011. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szintén előző voltam, Igen, kell hogy adjanak mellé, hiszen a kötelező oltásokat már 4 hónapos korában meg kell hogy kapja.
2011. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Megint az előző voltam. A vonaton nem vehetsz jegyet, csak abban az esetben, ha ahol felszállsz nincs jegyárusítás (!)
2011. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!