Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazhat a kutyám vonaton?

Utazhat a kutyám vonaton?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kutyust örökbefogadni de elég messziről (kb 2óra vonatút) az lenne a kérdés hogy akkor röktön vihetem már a vonatra vagy egyáltalán vihetem e ha igen akkor hol tudom megnézni hogy mennyibe kerül a jegy?

sajnos nem tudjuk megoldani a kocsis dolgot mert amelyik rokonomnak lenne kocsija az minden nap dolgozik reggeltől estig és nem akarom h miattam szabadságot vegyen ki


2011. júl. 24. 10:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

oké köszi

amugy menhelyről ha hozom szoktak adni pénzt ha igen mennyit? vagy hallotam olyanról hogy mondjuk viusznek nekik (a kutyáknak) vmi kaját...

2011. júl. 24. 11:00
 12/22 A kérdező kommentje:
az nem derült ki a linkből hogy mennyit kell fizetni
2011. júl. 24. 11:04
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]

Nyisd meg a linket ez elvisz a mávstart menetrendjére. Állítsd be, hogy honnan hová szeretnél menni, majd a kedvezmény fül alatt állítsd be, hogy élőállat viteldíj. Majd mehet gomb

2011. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Vagyis menetrend gomb*

(Amúgy még mindig az előző voltam )

2011. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszi előző :D
2011. júl. 24. 11:29
 16/22 anonim ***** válasza:
de felszállhatsz jegy nélkül...vonaton veszed meg és ennyi....én midnig totszoktam sosem szolnak érte..
2011. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

460 forint lenne ki lehet bírni

amugy felnőtt jegy 1800körül van tehát 25%a a teljesnek

2011. júl. 24. 11:32
 18/22 A kérdező kommentje:
most azért a 460 forintért nem kockáztatom hogy véletlenül is megbüntessenek kibírom egyszer
2011. júl. 24. 11:41
 19/22 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem miért kell ilyen tanácsokat adni, hogy ne vegyen jegyet a vonaton???? "Mert Te mindig úgy szoktad", nyilván, olyan helyen szállsz fel, ahol nincs jegykiadás!!!

Istenem..... Ha a sötétség fájna....


Kedves kérdező ne hallgass,ilyen buta válaszolókra (!) Kapásból 3000,- ha nincs jegyed (!)

(Amúgy megint az előző voltam :D )

2011. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mekkora kutya és honnan fogadod örökbe? Két órát csak a jól nevelt állatok bírnak egy helyben. Ha kicsi (főleg ha kölyök), akkor lehet, hogy inkább macskaszállító kosárban vinném. Nem leszel túl népszerű a vonaton, ha nem bírod nyugton tartani (vagy egy aprósággal túl népszerű leszel és mindenki azt fogja nyúzni egész úton). Ha gyakran van vonat és ficergős kutya, akkor meg lehet, hogy félúton leszállnék séta és pisiszünetre, csak akkor a jegyet is úgy vedd.
2011. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!