Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazhat a kutyám vonaton?

Utazhat a kutyám vonaton?

Figyelt kérdés

szeretnék egy kutyust örökbefogadni de elég messziről (kb 2óra vonatút) az lenne a kérdés hogy akkor röktön vihetem már a vonatra vagy egyáltalán vihetem e ha igen akkor hol tudom megnézni hogy mennyibe kerül a jegy?

sajnos nem tudjuk megoldani a kocsis dolgot mert amelyik rokonomnak lenne kocsija az minden nap dolgozik reggeltől estig és nem akarom h miattam szabadságot vegyen ki


2011. júl. 24. 10:37
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

igazad van (mindkettőtöknek)

most fogadom majd örökbe tehát nemtom milyen lesz és mennyire izgága

amugy felszállok az utolsó vagonra és ott el leszek vele nem akarok mást zavarni mert ugye akkor még nem fogom tudni hogy milyen kutya nem akarok bajt

amugy sztem előtte mielőtt felszállok a vonatra egy-két órás séta lesz háátha nem fog bebisilni a vonaton:D

2011. júl. 24. 13:16
 22/22 anonim ***** válasza:
drága jóindulatú okoskodo hamár teis ilyennel nyilvánitottál meg...képzeld nálunk is van jegykiadás...és mikor jön a kalauz mondom neki meddig kérem és adja is a jegyet...nálunk ez igy működik és nemkel lleszólni a másik ember tapasztalatait..engem még sosem büntettek meg mert vonaton vettem jegyet!!! ennyi....attól még nem vagyok buta mert elmondtam mi hogy szoktuk....
2011. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!