Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pekingi Palotakutya vagy...

Pekingi Palotakutya vagy Westterrier? A2. at lehet nem helyesen írtam ezért elnézést. Szóval melyik kutyus a jobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
És az elsőt sem....:)
2011. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát mindkettő eléggé elterjedt egyiket ez jellemzi:


Pincsi:


[link]



a másikat ez:


west highland white terrier


[link]



Véleményem szerint egyik sem szép fajta,de ha dönteni kell inkábba pincsi a másik olyan unalmas túl elterjedt legalábbis ahol én lakom

2011. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló az elsőt jól írta, mert hol pekingi palotakutya hol pekingi palotapincsi nézd meg a googl-n egy és ugyanaz :D
2011. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

de segítek is :D

A pekingi palotapincsi,de sokan ugy ismerik, hogy pekingi palotakutya. Kínában a császárok kisméretű kutyáit "oroszlánkutya" jelzővel illették. A pincsik hosszú és igen méltó múltra tekinthetnek vissza.

2011. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Minek valakinek olyan fajtájú kutya aminek még a nevét se tudja?
2011. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
westie! :D
2011. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű kérdésektől feláll a szőr... Ha kutyát akarsz, akkor már csak el tudod dönteni hogy milyet, nem? Normális ember hobbi célra is úgy vállal kutyát, hogy szinte bele van szerelmesedve az adott fajtába, ennélfogva maximálisan oda is rakja magát mindig a kutya érdekében. Illetve van a divat kutyás, aki sza*rik a kutya igényeire csak tart maga mellett egy szőrcsomót vagy túlszeretgetve elcseszi a kutyát. Olvass utána a fajta jellemzőknek, a két kutya ami "tetszik" neked, 2 teljesen más világ... Gondolom a környezetedben láttad ezeket a kutyákat, hát érdeklődhetsz a gazdáktól is személyes tapasztalatokról a kutyákkal kapcs.
2011. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha pincsit írtam volna abba is belekötöttek volna a nagyokosok. Egyébként meg ahogy látom mindenki felismerte mind2 fajtát. Akik kötekedni akarnak máshol tegyék. A többieknek köszönöm.
2011. júl. 24. 11:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Pekingi palotakutya vagy pekingi palotapincsi. Nem kell nagy kezdőbetűvel kezdeni, mert magyarok vagyunk, nem németek.


Hogy melyik a jobb, hülye kérdés, mert mind a kettő jó. Esetleg az egyik embernek az egyik a szíve csücske, másnak a másik. Én egyiket sem tartottam még, meg nem is kedvelem őket. Ha kis termetű kutyát akarok, akkor nekem az a tacskó. Abból van tapasztalatom is.

2011. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!