Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a bullterrier ronda?

Szerintetek a bullterrier ronda?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, de sokaktól hallom, hogy szerintük a legrondább kutyák közé tartozik...
2011. júl. 24. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kölyökként nagyon aranyosak, de felnőtten nekem kifejezetten nem tetszenek. de ha szembe jönne velem egy ilyen kutya az utcán akkor persze nem rugdosnám meg :) és ha hozzám kerülne egy ilyen kutya nem dobnám ki az utcára, biztos meg tudnám szeretni :)
2011. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hamar megszeretnéd.Nincs még egy olyan fajta,ami szinte betegesen ragaszkodik a gazdájához,mint a bullterrier.
2011. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem tökmindegy hogy mások mit mondanak..

mindenkinek más az ízlése..

ha neked tetszik vegyél olyat..

mindegyik kutya más, ahogy az emberek is... nekem az ír szetter tetszik, neked a bullterrier

2011. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem is bullim van. Nagyon humoros ebek. Tetszenek. A staffi is kemény, nem kispályás.
2011. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Akik lerondázzák, azoknak nincs ízlésük! Szerintem a leggyönyörűbb kutyák a világon. Mihelyst a körülményeim megfelelőek lesznek, hogy felelős kutyatartó legyek, rögtön lesz egy bullim :)
2011. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem se kimondottan tetszik se küllemre, se jellemre, de ez a jó a kutyázásban, mindenkinek más fajta, más típus jön be.
2011. júl. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tömör róbert válasza:
a bullterrier az egyik legszebb kutya csak az ő feje ien fura naon baróó!!
2011. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Imádom őket, nagyon szépek:) És nem "sima" Bullterrier, hanem ANGOL BULLTERRIER a neve kedves válaszoló!
2011. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!