Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever vagy angol...

Golden retriever vagy angol bulldog?

Figyelt kérdés
13 éves gyerekemnek szeretnék egy kiskutyát.Melyik lenne az ideálisabb?
2011. júl. 24. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
goldi
2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal egyet értve a Golden Retrieverre voksolnék, hisz imádja a gyerekeket, szeret apportozni, csodás és hű társ:)
2011. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hmm, a menhelyes dologhoz hozzátenném, hogy felkereshetsz egy Golden Retriever Fajtamentő szolgálatot:)

*előzővoltam

2011. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Külön nincs a goldeneknek mentése, a retriever mentők mentik öket is.

[link]

2011. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a golden, de amint láttam ezt még nem írta senki: HIHETETLENÜL nagy mozgásigénye van! Nem elég neki a kert, minden nap séta, fárasztás, tanítás. Én ezért inkább az angol bulldogot választanám, de csak jó helyről (jó idegrendszerű kutyát) vagy menhelyről, ahol már ismerik a kutyát és el tudják mondani a jellemzőit. Nekik sokkal kevesebb mozgásigényük van, viszont több egészségügyi problémájuk.
2011. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a menhelyes ötlet a férjemnek is tetszett így korán reggel elmentünk és megvettük a kiskutyát,hogy ma a lányom születésnapjára oda is adhassuk.A lányomnak annyira tetszett,hogy azóta(ebben a 1 órában)minden idajét a kutyával tölti.
2011. júl. 25. 09:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Goldeeeeeenn
2020. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!