Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy telken maximum hány kutya...

Egy telken maximum hány kutya tartható törvényszerűen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy max. 3 kutya tartható egy telken és lehet engedélyt kérni ha többet szeretnénk. 1 nagy kutyánk van az udvaron és 2 kicsi , egy csivava és egy bishon a lakásban. Szeretnénk még egy yorkit , akit szintén a lakásban tartanánk. Tényleg csak 3 kutya tartható egy telken? A lakásban tartott kutyák is beleszámítanak a telken tartható kutyák számába? Hol és hogyan kell engedélyt kérni ,hogy lehessen egy 4. kutyánk? /Budapesten lakunk/
2011. júl. 25. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kis fityfasz ölebet nyugodtan odavihettek. Igazság szerint hármat lehetne egy telken. Itt is több kutya van, nekem is, a szomszédba is. Csak arra vigyázz ne ugassnak
2011. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 kutya tartható Budapesten szóval már mindegy ha a szomszédok nem panaszkodnak én nem erőltetném ezt az engedély dolgot mert én még senkitől se hallottam aki kérvényezte és megkapta volna de azt sikerült vele elérni, hogy az önkormányzat hetekig a gazda nyakára járt.. nekünk 6 kutyánk van szintén Budapesten és még senki se szólt (lekopogom)
2011. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az adott kerületre érvényes önkormányzati rendeletet nézd meg.
2011. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szenvednek, ergó a lelkiismereted nyugodt velük kapcsolatban, akkor hagyd az engedélyt, felesleges pénzkidobás, és időpocsékolás. Csak olyat ne csinálj például, hogy 4 kutyát tartasz 50 négyzetméteren, de írtad, hogy nem így van.
2011. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!