Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát panellakásba egy 2...

Kicsimelcsi kérdése:

Kutyát panellakásba egy 2 éves gyerek mellé?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát tartani,anya azt mondta talán majd ha a hugom kicsit nagyobb lesz 2-éves körül.Én máltai selyemkutyára gondoltam mert az szobakutya aranyos,és nem nagyon ugatós,tudom sokat kell fésülgetni de állok elébe!

Jó helye lenne,de nem tudom jó választás e,hogy kisgyerek mellett jól kijönne?


2011. júl. 25. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azt tudnod kell, hogy a kis szobakutyák bizony sokszor ugatósak. Egyik ismerősömnek is máltai selyemkutyája van, és mindent megugat. Minden hangra vakkant, amit a lépcsőházból hall.
2011. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
És persze biztosan nem olcsó egy olyan kutya. Anyudéknak sztm kisgyerek mellett nem nagyon lesz pénzük rá. Inkább menhelyi kutyussal próbálkozz.
2011. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

a költségekkel nincs baj...én állom már egy ideje gyűjtöm a pénzt (szülinap húsvét karácsony stb.)

és én ugy hallottam hogy ez a fajta nem annyira ugatós...de azért köszönöm a válaszokat!

és akkor mit javasolnátok?? lehetőleg kisméretűt ami nem nagyon ugat

2011. júl. 25. 15:53
 4/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat számít, a hugod miként lesz képes bánni a kutyával.

Az egyik lányomnak van egy most 2 és fél éves kislánya. Volt már próbálkozásuk kölyök, felnőtt kutyával. Mind úgy került hozzájuk egy időre, hogy találták. sajnos a kislány durván próbál minden kutyához közeledni. Pedig amikor volt kiskutya, édesanyja és a testvérei is természetesen próbálták rávezetni a helyes bánásmódra. Idáig nem sikerült. Szóval, ők még várnak a saját kiskutya vételével. A testvéredet meg lehet nézni, miként bánna a kutyával, ha séta közben találkoztok gyereket kedvelő kutyával és a gazdája megengedi, játsszon vele a kistesód.

2011. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mopsz, francia bulldog
2011. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

igen mmár volt, az unokatesóimnak most van egy kis puliuk, azzal olyan aranyosan játszott simizte óvatosan meg kergetőztem egyszer a hugom kergettem valamikor meg fordítva :)

de nevelés kérdése nem igaz?

2011. júl. 25. 16:19
 7/21 A kérdező kommentje:
férreírtam kergette* elnézést!
2011. júl. 25. 16:24
 8/21 anonim ***** válasza:
A szobakutyák sokszor ugatósak és kisgyerek mellé nem a legideálisabb választás mert nagyon törékenyek.
2011. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Owen23 válasza:

Hát amíg mi panelba laktunk 1évet kis tacskó kutyánk volt :)

Lehetőleg nőstényt az szelídebb általában csak ha tüzel nagyon nagy munkát és piszkot vért teremt a házban.Ezért mindenképp kanra lesz szükség az én ajánlatom:a Kan tacskó kutya nagyon aranyos jó választás.:D

2011. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

vagy nézd meg a yorkshire terrier-t

vegyél kicsit és neveld meg hogy ne ugasson ;>

2011. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!