Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök bordeaux-i dogot össze...

Kölyök bordeaux-i dogot össze tudom szoktatni 7 hós fiammal és egy 2 éves kan foxival? Ajánljátok gyerek mellé? Milyen természetű ez a kutya?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a foxid nem domináns akkor rendben lesz.

A bordexi dog általában türi a gyermekeket de már olyan esetrőlis hallotam hogy neki ugrott egy bicikliző kisgyereknek és elkellett altatni. Szóóval megfelően szocializáld és minden rendben lesz. De én igenis ajánlhatm gyermek mellé

2010. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerköccel és bordeauxi-val nem lesz gond,elég béketürő és család szerető kutya.Mondjuk hogy a foxival majd lehet ősszetűzése ha elkezd kanosodni.Az én bordeauxim hagyja hogy nyuzzák a gyerekek,de a felnőttekke is ugy van"hogy mindegy mit csinálsz csak érj hozzám".
2010. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha kölyök,akkor szerintem nem lesz gond,ha megfelelően neveled.
2010. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz vele...nekem is bordeauxim van..úgy vettük hogy már volt egy 4 és fél éves bernáthegyim,nagyon jól megvannak..a baráti társaságban sok apró gyerekes ember van akik nem féltik a gyereket a kutyámtól:D....
2010. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

most kapunk majd egyet.köszönöm.akkor nem kell féltenem sem a foxim sem a babám.

megnéztem,nagyon édes feje van.gyömöszölni való.

mi alapján válasszam ki az alomból?

2010. márc. 4. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
ne legyen rajta túl sok fehér folt...a mancson és a mellkason elfogadott...de ha ott lesznek előtted, akkor 1 úgyis el fog bűvölni..én úgy voltam vele ,hogy minden áron kan kellett..találtam 1 kennelt ahol éppen 5kan volt 1 alomban,mikor elmentm kiválasztani rögtön mondtam h nekem Ő kll....szal nyugi majd jön:D
2010. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!