Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korcs kutyám van. Most érezzem...

Korcs kutyám van. Most érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet hogy csak én "érzem rosszul" de szinte sehol nem látok már korcs kutyát gazdinál, mind valamilyen fajta...és mintha sokan lenéznének érte, és úgy mennek arrébb tőle mintha valami fertőzött lenne.

De van aki meg kérdezi milyen fajta, mondom, fogalmam sincs milyen keverék, erre mondja: aha...hát gondolta ő...

Van olyan is aki normális, de ők azt mondják minden fajta tulajdonképpen keverék.


2011. júl. 26. 14:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ez miatt ne érezd magad rosszul!! Ha szereted a kutyádat akkor ilyenre nem is gondolsz, hogy lenéznek mások meg ilyesmi...Sajnos ma már rengeteg olyan gaza van aki csak divatból tart kutyát és azok ilyen elkényeztetett ölebek. De lehet, hogy a te kutyád sokkal okosabb, szótfogadóbb, szeretetre méltóbb. Sokan azt mondják h: A keverékek sokkal ragaszkodóbbak mint egy fajtiszta. Szeresd a kutyádat, tanítsd és ne foglalkozz mással....
2011. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

A kutyád nem "korcs" ,keverék. Ha nem jön veled szembe naponta 20 keverék, attól miért is éreznéd magadat rosszul?

Mindig is voltak, lesznek sznobok, akik bármiben csak a "márkát" fogadják el és lenézik, akinek más van. De a valóban kutyát kedvelő emberek szemében teljesen mindegy, milyen fajta a kutya.

Lehet, ha lenne egy fajkutyád és találkoznál olyannal, akinek az a fajta nem jön be, aztán elkezdené fikázni a tiedet, akkor is rosszul éreznéd magadat?

Nem a világnak kell megfelelni, hanem önmagadnak. Szeresd a kutyádat, bármilyen fajta is. Ő is a kutyák csoportjába tartozik.

2011. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Nekem is korcs kutyám van, és mindennél jobban szeretem! Ne érezd emiatt magad rosszul.

A fajtiszta kutyák sokszor csak divatból kellenek egyes embereknek.

2011. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
és mi van ha keverék?:D ugyan úgy lehet szeretni semmiben nem külömbözik :D
2011. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
nekem 2 keverékem van, a korcsok a szaporított yorki, westi és hasonló utánzatok
2011. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem, úgy hoztam el, még kicsi volt, véletlenül jött össze, nem is tudták ki volt az "apa", de nekem nem számított mert imádom a kutyákat, mindet, de előtte nekem még nem volt, nem tudtam mi ma a módi kutyás körökben, csak utána szembesültem ezekkel a dolgokkal, nem is hittem volna, hogy vannak ilyenek.
2011. júl. 26. 14:36
 17/37 anonim ***** válasza:
Ez hüélyeség! Emiatt nehogy rosszul érezd magad!!! Teljesen mindegy milyen fajta a kutya, és hogy hogy néz ki. Az a lényeg hogy szeresd, és hogy ő is szeressen. Engem soha nem érdekeltek ilyenek, hogy fajta. A kutya maga számít, a jelleme. És ha ez megnyugtat nővéremnek van 2 kutyája, akik keverékek,mégis gyönyörűek és az utcán is mindig megsimogatják őket. A kisebbik ráadásul picike, mert az anyja egy tacskóval volt... Nekem mégis gyönyörű!!! Annyira édesek, nagyon szeretetteljesek. Nagymamáméknak is 2 szedett vedett keverékkutyájuk van, és őket is imádom!!! Ne érezd úgy, hogy lenézik a kutyát és te se nézd le!!! Ugyanolyan mint a többi! Egy teljesen rendes kutya, mit számít milyen fajták a felmenői!!! Örülj, hogy a gazdája lehetsz! Amiatt, hogy keverék, hülyeség szégyenkezni!
2011. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem, semmivel sem jobb az ő kutyája azért mert fajtatiszta, én azon lepődtem meg hogy vannak olyanok akik azt hiszik az övék jobb, mert az valamilyen fajta és éreztetik is! De hogy miért? :-S
2011. júl. 26. 14:38
 19/37 anonim ***** válasza:

Nekem is keverék kutyám van! De ilyen jó fej okos szép egyedi kutyája csak annak van aki keveréket választ.

Íme ő lenne az :)

[link]


és keverék!!!!

2011. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Ha úgy tekintjük, akkor az őshonos országokon kívül tartózkodó kutyák mindegyike szinte korcs, kevés tiszta vérvonalon vezetett eb van. Gondolok itt ara hogy.


Szibéria - Husky

Amerika - Amstaff

2011. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!