Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korcs kutyám van. Most érezzem...

Korcs kutyám van. Most érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet hogy csak én "érzem rosszul" de szinte sehol nem látok már korcs kutyát gazdinál, mind valamilyen fajta...és mintha sokan lenéznének érte, és úgy mennek arrébb tőle mintha valami fertőzött lenne.

De van aki meg kérdezi milyen fajta, mondom, fogalmam sincs milyen keverék, erre mondja: aha...hát gondolta ő...

Van olyan is aki normális, de ők azt mondják minden fajta tulajdonképpen keverék.


2011. júl. 26. 14:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

lényeg hogy szeresd és hogy ő szeressen

nekem mamáméknak volt egy kuvaszuk meg egy olyan igazi falusi suttyó korcs kutya:D nem is volt se szép se okos mégis szerettem mert ő is engem ugyhogy ne törődj a lenéző tekintetekkel

2011. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Akkor, bocs. Nem hittem, hogy van, aki komolyan így gondolkodik.
2011. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
pedig vannak, többen mint gondolnád! látni rajtuk, hogy nagyra vannak azért mert az övék "fajtatiszta"
2011. júl. 26. 15:23
 34/37 anonim ***** válasza:

Én még sohasem éreztem magamat kevesebbnek, amiért keverék a kutyám. Nem volt vele semmilyen célom, nem lettem semmilyen fajta szerelmese, így úgy voltam vele irány a menhely, és amelyikkel első látásra szerelembe esek :), az lesz az enyém. Sőt, büszke is vagyok rá, mert nagyon okos, aranyos kutya. Próbálom neki a lehető legjobb életet biztosítani, prémium tápot eszik, rengeteget sétálunk, nyaralni is magunkkal visszük (legutóbb Párizsban voltunk, ahol többen megállítottak, hogy milyen fajta -egyébként kistestű- mert ők is szeretnének ilyent.. szobakutyának nézték :D). De bármelyik kutya megérdemli mindentől függetlenül, hogy a gazdik helyzetétől függően a lehető legjobbat kapják. :)

Szerintem ne érezd magad rosszul, lehet pont emiatt kerül el téged a többi kutyás, mert szúrós szemekkel nézel rájuk. :)

2011. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

nekem is keverék kutyám van. az egyik szülőt azt tudjuk hogy labrador, a másikról fogalmunk sincs, de imádom:)


jah és mindig ez a kép jut eszembe az ilyesmi kérdéseknél:)

[link]

2011. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nehogy rosszul érezd magad ez miatt

Ugyanolyan kutya mint a többi!

Aki így gondolkodik hogy keverék kutya nem kutya az nem kutyabarát

Légy rá büszke hogy egyedi, keress olyan kutyás társaságot ahol nem vetik meg a keverék kutyákat!

Amúgy nekem rengeteg keverék kutyás ismerősöm van, nekem is keverékem van. És dolgozok vele 95%-osra vizsgáztunk

Szval fajtatiszta vagy keverék mind kutya :) még a csivava is :DD

2011. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
66%
Az utcánkban lakik egy ember, aki 800 ezer (!!) forintért vette a kutyáját, ami mellesleg igen buta és agresszív is. Mindig lenéz minket a kis keverék kutyusunkkal. Ez elég undorító dolog, a kutya az kutya.
2011. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!