Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (Buksi) mindig ugrál...

A kutyám (Buksi) mindig ugrál miért van?

Figyelt kérdés
És ha valaki tud írjon parancsokat is pl.:Ül! Fekszik! ilyeneket
2011. júl. 26. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Domináns a kutyád!!! Menj előre fele amikor ugrálni akar, de ne nézz rá!!!
2011. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Az elso vagyok!

Mivel nem en tettem fel a kerdest, nem akarok tovabbiakat kerdezni ha mar mas kerdesett!

de az enyemrol is irnek , nyitok ujjat , majd irjatok nekem is! Mert az ennyemmel mas a helyzet!!!

2011. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
amikor ugrál hagyjátok figyelmen kívül csak akkor foglalkozzatok vele amikor nem csinálja(különösképpen ha ételről van szó-csak akkor kapja meg ha nyugodtan ül és szemkontaktust vesz fel az ételosztóval!)-mivel mindig reagáltok valamivel(figyelmet kap) a kutyus megtanulta, hogy ez tetszik az embereknek ezért ismétli:)
2011. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tegnap 20:35 megfogalmaztad azt a viselkedésformát,amivel még jobban arra sarkallják az emberek a kutyát, hogy ugráljon-->dícséretet kap érte. Nem ember fejjel kell gondolkodni, a kutya sajnos nem ember...
2011. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!