Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire utáljátok össze...

Mennyire utáljátok össze szedni a kutyátok "termését"?

Figyelt kérdés

Annyira vicces volt, mikor átmentem ismerősömhöz, aki nagy kutyás imádja a kutyáját, és azt mondja soha nem mondana le róla.

És mikor lapátolta a kertjébe az aknákat, tisztára mérgelődött, hogy milyen sz*r meló, és mindjárt hány, és hogy utálja.

Akkor az arca, meg a hangja se tűnt valami felhőtlen boldognak, hogy kutyája van, és úgy szereti, ahogy van.

Én meg meglepődtem, mert nekem nem akkora gond, persze én is utálom, meg büdös, meg fúj, de hát jobb mintha nem lenne kutyám.

Ki hogy viszonyul ehhez a témához?


2011. júl. 27. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Imádjuk csinálni, sőt, szomszédoknál is én szedem össze. Segítsek nkeed is?



:facepalm:

2011. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom h amikor szedem föl a sajátomét, belelépek máséba. Magáva azzal a fél perces művelettel semmi bajom nincs. Nem mondom h sz*rt szednék napi 8ban...de egyébiránt nem vált ki belőlem semmilyen érzelmet.
2011. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki igazán,tiszta szívvel szereti a kutyáját,annak nem okoz gondot,így nekem sem...
2011. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez a szükséges rossz. elviselem, mert mitán összeszedtem, még a kutyáim is olyan hálásak, hogy megint lesz mit összepiszkítani :D még képen is nyalintanak örömükben.
2011. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kutyám, de amikor sétáltatom nokatesóm kutyáját, nem nagy cucc felszedni egy zsepivel v nejlonnal. Mjuk lehet h azért nem zavar, mert van macsekom, és nap, mint nap almot takarítok. Plusz ugye azon frissiben szedek ki mindent az alomból is, és a kutya után is, így annyira nem undorító, mint az állott kaka, bár ízlés kérdése. Plusz a tesóm 10 évvel fiatalabb szóval őt is pelenkáztam. Így nem, semmiképpen nem zavar.
2011. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
A kutyatartás velejárója. Nincs vele semmi gondom.
2011. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


Ez hozzá tartozik. Pont a múltkor mondtam itthon, - 18 éve van kutyám- hogy mennyi végterméket összeszedtem már a kutyusok után. Mindig én szedtem össze a családban, más nem foglalkozott vele. Az jópár kg lehet, nem? Soha nem panaszkodtam. Mivel imádom a kutyáimat, ezért ilyennel nem törődök. Mindig tisztaság van az udvaron.

2011. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez természetes, de hasmenésesnél szoktam bosszankodni. és mivel mi lakótelepen lakunk, vagy 10en bámulnak, hogy összeszedem-e vagy nekiállhatnak veszekedni, így vicces, amikor zacsival felmerem a hasmenést :S
2011. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 (L) Bella (L) ***** válasza:
Én még csak-csak kibírom, de amikor a párom sétáltatja és útközben kaka van, akkor képes felhívni, hogy menjek oda...:)ilyenek a férfiak:)
2011. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, tök természetes. Ám, ha nincs látótávolságban kuka akkor sorry .... Nem sza*rt sétáltatok hanem kutyát.. Nálunk én vezettem be, már van egy követőm:), és sok lehurrogóm is:(
2011. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!