Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok viszonylag olcsón...

Hol találok viszonylag olcsón westie kutyámnak autós hordozót?

Figyelt kérdés

olyat szeretnék,amibe berakom,és hátra tehetem a csomagtartóba,hogy ne szőrözzön össze minden ülést.

fresshnapf-ban néztem már


2009. ápr. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd kozmetikushoz gyakran+fésüld és egy dekát nem fog szőrözni. Én a Lidlben vettem egy kutyaponyvát a hátsó ülésre(1000 ft) és a Fressnapfban biztonsági övet(1500-2000 ft). Így biztonságban és kényelmesen utazik, nem koszol(engem a tappancsain lévő sár zavart, mert a szőre nem hullik) és tud nézelődni is. Ráadásul nem kell csomagként utaznia, hanem társként az őt megillető helyen lehet.
2009. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak.én egy plédet terítetem hátulra
2009. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi


az a helyzet,hogy hátul a baba utazik.menet közben nem lenne a csomitartóban-frászt is kapna,de ha nagyon sáros-és mi kiszállunk valamit elintézni,nem akarom,hogy az ülés olyan legyen

2009. ápr. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!