Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma reggel sétáltatás közben...

Ma reggel sétáltatás közben megtámadott minket egy falka. Fogalmam sincs kiké, de én lefújtam gázspay-vel. Mit tegyek? Én nem érzem magam hibásnak.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 06:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted, én még tuti meg is rugdostam volna őket ilyen pánikhelyzetben, még akkor is ha tudom, hogy szegény kutyák nem tehetnek róla, hogy ilyenek lettek. Nálam alapszabály, hogy első és legfontosabb a saját kutyám testi épsége, utána majd aggódok a többiért. Mindenesetre ha látod hogy kóbor kutyák és senki nem foglalkozik velük akkor lehet szólni hogy vigyék be őket. Ez nekik sem jó hogy kivannak csapva, a többi sétáltató kutyatulajdonosnak sem és talán ha szerencséjük van, akkor találnak nekik új gazdákat.
2011. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Vannak olyan helyzetek, amikor nem elég a határozott fellépés. Én például csak a legvégső esetben használnám a gázspray-t. Utálom az ilyen kutyákat, de sajnálom is őket. És nagyon megijedtem. Dobim van így őt is vissza kell fognom ilyenkor.
2011. júl. 28. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!