Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog még élni?

Meddig fog még élni?

Figyelt kérdés

van egy tacskókeverék kutyusunk és már 15 éves (kb)

kicsit süket

ilyen kékes szürkés lett a szeme

és nagyon lassú

még soha nem volt beteg

nagyon aggódom hogy egyszer csak hazajövök a suliból és halottan találom a kosárkájában... :(


2011. júl. 28. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de nemn élnek örökké az állatok se a tacskót ugy tudom olyan 17 éves korukig is elélnek
2011. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ezt így nem lehet megmondani, csak állatorvos tudja megállapítani.

De, ha már esetlegesen nagyon oda van, ne hagyjátok szenvedni szerintem:(

2011. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok a wikipedsia ezt írja

Várható élettartama:14-17 év

de reméljük a tiéd tovább fog jó egészséget neki

2011. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocsi nem előző voltam hanem első
2011. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, az mind az öregség jelei, ettől még élhet egy pár évig, de reméljük nem fog megbetegedni és nem fog szenvedni. Az szerencsés dolog lenne, ha majd egyszer elaludna, és úgy találnád meg. Adj a kiskutyádnak vitaminokat!
2011. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Óóó, milyen kedves öreg tacsi lehet! :)


Még 1-2 évet nyugodtan élhet, de már elég öregecske szegény... Szóval igen, előfordulhat, hogy egyszercsak elalszik. :( De tőlünk elköszönt az öreg kutyus. Reggel még kikísért a kapuig, akkor elbúcsúztunk, estére elaludt a házában.

2011. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a kutyatartás egyetlen hátránya:(
2011. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

akkor mindenféle vitamint tömjek bele ?? :S :)

2011. júl. 28. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:

nálunk a családban volt egy 21 éves tacskó, már se nem látott se nem halott de mág mindig ment a szomszéd macskája után!:-)))

végülis nem természetesen halt meg hanem elaltattatták mert ennyira fájtak az izületei és durva fájdalomcsillapitot nem kpahatott már.

szóval sztem ne tépelődj ezen minden nap, mert ez a lelkiállapot kisugáűrzik a kutyára is. ha rendesen eszik, iszik és korához vizsonyitva jó kedvű akkor elélmég akár 2-3 évet is.

2011. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem ne kezdd el vitamiokkal tömködni,mert a vitamin amennyit használ normál mennyiségben , hamar tul is elhet adagolni. egyértelműen állatorvost kérdezz erőől, ne itt tájékozódj, mégha valaki biztosra is mondja. nem. az állatorvos mond biztosat itt csak tippek vannak.
2011. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!