Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha nem nyáladzana. Jelezzen, de ha őrizné a házat, még jobb lenne. Olyan kutyus legyen, amit télen is kint lehessen hagyni, de lenne egy jól elszigetelt háza. Családomat szeresse, de egygazdás is lehet. Vadászösztön nélküli legyen és nagytestű. Cane corso tetszik, de nyáladzik :/
2011. júl. 28. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Border Collie
2011. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
igaz,hogy a golden retriver vadászkutya is,de szerintem az jó lenne.Nagyon okos,szép kutyák!
2011. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
moszkvai őrkutya az is nyáladzik de nagytestű,télen nagyon jól érzi magát :) vagy esetleg a berni pásztor
2011. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
és a sétákról: naponta/szünetben 3x 1órás sétát tudnák neki biztosítani, szabadon szaladgálást a réten. nem baj, ha nagy a mozgásigénye. 15L vagyok, sok kutyás tapasztalatokkal.
2011. júl. 28. 12:12
 5/23 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kutyás tapasztalatod lehet ha azt se tudod milyet vegyél..
2011. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
berni pásztorról eszembe jutotott a nagy svájci pásztorkutya..szóba jöhetne? a moszkvai őrkutyát nem hinném, hogy nekem találták ki :) amúgy kétség nélkül gyönyörű :)
2011. júl. 28. 12:18
 7/23 A kérdező kommentje:
nem tudom, milyen kutyát vegyek, mivel több 100 tetszik, ezért kérek segítséget. ;)
2011. júl. 28. 12:18
 8/23 anonim ***** válasza:
Értem, én is dettó 15 vagyok, csak fiú. Nekem jobban bejönnek a ragadvány néven "Harci kutyák", akik mellesleg egy igazi családkutyák, én Amerikai Staffordshire terrier gazda vagyok és egy németjuhász keveréké, az amstaffból úgy lett házőrző hogy a németjuhász tanította neki mit hogyan kell, és egy idő után összeszoktak és ketten őrzik a házat. Ergo ha neked is sokat jelentenek a kutyák szívesen beszélgetnék veled akár MSN-en is ha adsz egy címet.
2011. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Shar pei. Nem túl nagy,de szerintem jó. :)
2011. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
a nagy svájci szerintem jó ötlet.
2011. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!