Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha nem nyáladzana. Jelezzen, de ha őrizné a házat, még jobb lenne. Olyan kutyus legyen, amit télen is kint lehessen hagyni, de lenne egy jól elszigetelt háza. Családomat szeresse, de egygazdás is lehet. Vadászösztön nélküli legyen és nagytestű. Cane corso tetszik, de nyáladzik :/
2011. júl. 28. 12:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mondtam volna a Dobermann-t de ő télen fázik.Németjuhász,Rottweiler:)
2011. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

állatok.info-n keresgélhetsz, nem, kor, méret, fajta szerint.

Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy nézz körül állatmenhelyek honlapján :)

2011. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
az argentin dogot is tudom ajánlani.
2011. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók, a golden, border, svájci juhász, berni és ehhez haosnlók közül egyik sem egygazdás! Miért kell mindenhova beírni ezeket a fajtákat ha nem is illenek oda?
2011. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
roti nagyon tetszik, a temperamentuma is.de várom még a válaszokat :)
2011. júl. 28. 16:15
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ő nagyon aranyos, bár nincs megadva milyen keverék.


A kérdező azt írta, hogy lehet(!) egygazdás! Egyébként erről az egygazdás dologról is vitatkoznék. Ha a család egy tagja foglalkozik a kutyával, akkor persze, hogy egy emberhez ragaszkodik a kutya igazán. A mi egyik kutyánk tipikus egygazdásnak kikiáltott fajta. Mivel nem csak egy ember foglalkozik vele, így szót fogad minden családtagnak, mindenkit szeret, mindenkinek ugyanúgy örül a családból. Nem veszem észre rajta, hogy kivételezne.

2011. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy egy egyed másmilyen még igenis vannak alapvető tulajdonságai a fajtánakm, ez csak erősíti a szabályt. És igenis létezik egygazdás kutya akit egyszerűen nem érdekel más ember, hiába próbálna vele foglalkozni a gazdán kívül.
2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Volt rottweilerünk, német juhászunk, most kuvaszunk. Egyik sem volt egygazdás! Ez már 3 egyed.
2011. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy egyszerű kis pásztporkutyám van de tojik magasról mindenkire még a családomra is aki velem lakik! :) És nem azért mert így neveltem, mert már kicsi korában is ilyen volt, velem sem foglalkozott amikor megnéztem az almot. Én csak hagytam neki hogy ilyen maradjon. Ha nem létezne ilyen akkor nem találták volna ki.

Persze én megTANÍTHATNÁM könnyen, hogy másnak is szót fogadjon de nincs rá szükségem és az nem belülről jönne.

2011. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*illetve bocs, nem egy van a lényeg hogy még csak nem is kemény, őrző-védő egyik sem
2011. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!