Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek NEM JÖTT BE Caear Milan...

Kinek NEM JÖTT BE Caear Milan a "KUTYADOKI" módszere?

Figyelt kérdés

Egy csomóan istenítik, hogy milyen profi, meg nem szórakozik a kutyákkal, és nem jutalomfalatokkal neveli a kutyákat valamiről.

De, én kipróbáltam ezt a csittegés, bökdösés módszert, és a kutyám kb hülyének nézett, hogy mit csittegek itt neki.

Másnak is volt így a kutyája?


2011. júl. 29. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
nekem nem jött be
2011. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Jól csináltad amikor rád nézett a kutya azt várta, hogy mit csináljon.

És ha eljutottál eddig ültessed le vagy küld el onnan majd később dicsérd meg.

2011. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sokkal jobban tetszik, mint Victoria módszerei

Én csak szeretem nézni a műsorait, megvannak a magam nevelési módszerei, de párom teljesen rászokott a csittegésre, lábbal bökdösésre :))

Mondjuk nekünk kell is ez a fajta nevelés, nem pedig a babusgatás, mivel staffordunk van és a leányzó elég határozott egyéniség.

2011. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a műsort nem arra találták ki, hogy ebből majd tömegek megtanulják nevelni a kutyájukat! El lehet belőle lesni hasznos dolgokat, szórakoztató, de ennyi, nem több. Kár tőle csodát várni. Akinél úgymond "beválik", az alapból rendelekezett ezzel a vezetői minőséggel, csak kellett neki egy kezdőlökés. Akinél nem válik be, annak meg szüksége van személyes segítségre. Hányan mondják, hogy "Jaj, Cesar, évek óta nézem a műsorod, láttam az összes részt, segíts már nekem is!" Én amúgy pont a "Módszert" hiányolom belőle. Egy kézzelfogható valamit, amivel eredményt lehet elérni. Ráadásul elég szegényes fantáziára vall, hogy a kutya energiáinak levezetésére egyedül a kifulladásig való mozgatást tudja javasolni, habár elképzelhetőnek tartom, hogy már ez is az amerikai emberek képeségeinek és hajlandóságának a határát súrolja.
2011. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egyenkutya.Nincs egyengazda. Az általa ajánlottak csak példák, amivel segítséget mutat bizonyos problémák megoldására.
2011. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Hülyeség az egész. Azoknak a kutyáknak, akikhez kimegy, elég lenne egy-két határozott pofon, és máris tisztelné a gazdáját. E helyett a kutya terrorizálja az embereket.
2011. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

11:57

Kár, hogy anyukád nem két hatalmas pofonnal tanított meg arra, hogy az asztalra nem pisilsz, stb... Lehet, hogy neki is erőszakkal kellett volna nevelnie téged, és nem lennél ekkora gyökér, mintsem rávezetni normálisan az élet dolgaira...

2011. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem be jött. Tök simán nevelem vele a kutyáimat. :D Most már a kutyák mellettem sétálnak, az egyik kutyám már nem labda mániákus, már nem izgatottak, már nem tulajdonítanak ki semmit, már nem dominánsak. Tehát sokat segített. Az egyik osztálytársamnak is megmutatom, hogy hogyan csinálja vagy éppen mit csináljon és utána megnézem, hogy hogyan csinálja és ha valamit rosszul csinál elmondom neki és ő is mondja, hogy nagyon jó és beválik neki is. :DD
2011. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött pár módszer,és főleg a oldalba bökdösés módszerre.

Először nekem is csak nézett,de a bökdösés után jött a parancs szó.Leülni.

Ma ha megbököm és mondom ül,rögtön szót fogad..

Én nagyon szeretem,mert rengeteg hasznos infót kaptam amit alkalmazok is..

2011. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Hát,nem 5perc alatt tanítja meg a kutyát erre-arra ami a tv-ben van.Össze van vágva,és ezért istenítik sokan h jaaj milyen ügyes 10perc alatt megtanította neki stb
2011. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!