Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyadoki műsorából lehet...

A kutyadoki műsorából lehet kutyát nevelni?

Figyelt kérdés

Szomszédomat elnézve nem vagyok benne biztos.

Folyton csitteg a kutyájának, de nem úgy tűnik, mintha érdekelné a kutyát.


Az a műsor tényleg "tanítja" a gazdikat, vagy csak jó leűlni a TV elé, és nézni, de kutyát nevelni azt nem lehet belőle?


2011. aug. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha néznéd akkor tudhatnád, hogy nem a csittegés a lényeg, attól még nem lesz engedelmes egy kutya, hogy csittegsz neki és nem neveled.
2011. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet.Mondjuk azért csinálja a gazdi házába hogy a gazdit is kineveli hogy hogy tanítsa. A csittegésnél meg megböki az oldalát vagy mi.nemtudom szerintem abból lehet kutyát nevelni:)
2011. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Vannak benne jól hasznositható tanácsok, de tévéből csak nem lehet kutyát nevelni. Ráadásul ez egy összevágott produkció, szerintem csupán szórakoztató jellegű.
2011. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18:10 vagyok. igen megböki az oldalát és közben csitteg,a csittegés magában nem jelent semmit.mert ha többször megböki és közbe mondja hogy "csitt" akkor a kutya tudni fogja hogyha nem haggya abba amit csinál megbökik.
2011. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanúgy nem lehet csinálni, mert két egyforma kutya nincsen, akiket ugyanúgy lehet nevelni, de ötleteket lehet belőle lopni.:) Viszont vigyázz magadra, mert Cesar nagyon tud bánni a kutyákkal és ezért csinál veszélyes dolgokat, amiket ha utánoznál, lehet, hogy bajod esne belőlük. Ajánlom a könyvét, "A csodálatos kutyadoki" címmel. ;)
2011. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!