Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megint egy ilyen kerdes?

Megint egy ilyen kerdes?

Figyelt kérdés
Komolyan semmi szandek nincs benne,csak egy kerdes,hogy melyik gyozne a pit bull es egy husky kozott,ha verekedesrol lenne szo??Na es egy nemetjuhasz vs pit bull vagy nemetjuhasz vs husky ?
2011. júl. 30. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ a két versenyző közt melyik vérmesebb.

amugy sztem amstaff, főleg ha valami jófajta

a németjuhász pitbull meccsnél nagyon szoros

németjuhász huskinál a németjuhász

2011. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt.. csk a velemenyedre voltam kivancsi!

rendes vagy hogy nem kezded hogy milyen rossz ember vagyok :))

2011. júl. 30. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
DE azért ne próbálgasd :D Sajnálnám a husky-t
2011. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
még egy diliházba való :)
2011. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen pitbull , hiszen ő a harcra lett kitenyésztve a másik 2 viszont nem. A husky vs Németjuhász ba Németjuhász nyerne, a husky sokkal törékenyebb.
2011. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alap h pitbull győzne ő harciasabb.

A husky vs Németjuhász ba Németjuhász nyerne, a husky sokkal gyengébb.

2011. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Timberwolf ***** válasza:
A németjuhász vs husky harcba azért nem lennék olyan biztos abban, hogy a németjuhász nyerne... De azért kedves kérdező ne próbálgasd egyiket se :D.
2011. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egy husky a két másik mellet labdába se rúg ne viccelj.... a pit természetéből adódóan a németjuhász pedig simán erőből lenyomja szegény huskyt, gondolj csak bele 10 kg-val simán nehezebb (keveset mondok) egy németjuhász mint egy husky a pitre nem térek ki de hidd el megfogja ;) viszont a németjuhász-pitbull meccs kutyafüggő!! nevelés, kor sok tényezőn múlhat pl. azok a pitbullnak nevezett kutyák amiket itt Magyarországon látsz 99%-ban kevesek lennének egy németjuhász ellen viszont egy tisztességes pit erősebb lehet...talán, na a lényeg az én 1 éves majdnem 50kg-os kan németjuhászomat nyugodtan sétáltatom nem igazán tud olyan kutya velünk szembe jönni ami elől nekünk kéne menekülni, persze jöhetne csak kicsi az esély rá.! hozzátenném hogy, még egyszer sem találkoztam (hála) egyetlen szabad kutyával sem abszolút az ilyennek ellen vagyok!!!
2012. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A pitbull tényleg a harcra lett tenyésztve csak mindig elfelejti mindenki hogy az a harc a fajta tagjai között zajlik.
2012. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen németjuhász. Nem véletlenül alkalmazzák őket a leggyakoribb rendőrkutyafajtaként, emellett hiába félelmetes a pitbull állkapcsa, a németjuhász sokkal gyorsabb, erősebb, és nagyobb is. A pitbull eltörpül mellette, és esélye sincs. A husky vs németjuhász meccsnél már nem vagyok ilyen biztos.
2013. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!