Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem? Hogyan szoktass...

Mivel etessem? Hogyan szoktassam össze?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos Német Juhászom.Eddig zsírba áztatott tápot és kenyeret vagy tejbe áztatott tápot evett.Most már egyik se kell neki,és a száraz tápot se eszi.Adjak neki száraz tápot és addig hagyjam előtte amíg meg nem eszi,vagy mit csináljak?A 10 éves tacsimmal hogyan szoktassa össze?
2011. júl. 30. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
sose maradjon előtte kaja! ha nem eszi, vedd el, és ezt napokig is csináld ha úgy van, nyugi nem lesz baja, de így inkább válogat, de majd 3 nap után! a sima száraztápot benyomja majd rendesen :D tapasztalat
2011. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kicsimelcsi ***** válasza:

hát az első kérdésedre nem tudok választ adni...ne haragudj!

de a másodikhoz talán igen...sztem tedd mind2őt pórázra és először lássák egymást aztán közelebbről is utánna engedd meg had szaglásszák meg egymást és ha egymásnak akarnának menni válasszátok zét őket de őhy hogy pár lépésre legyenek egymástól hogy épp ne tudjanak összeugrani aztán mégegyszer próbáljátok meg újra és újra...ha véglek nem megy forduljatok kiképzőhöz!!!


remélem segítettem! :)

2011. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kicsimelcsi ***** válasza:
bocsi a helyesírásért!
2011. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hópari válasza:
Szia! Szerintem az se mindegy, hogy a két kutya milyen nemű. Ha egy nemük van, lehet gáz, ha különbözőek akkor semmi baj. Szerintem úgy ismertesd össze őket, hogy a fiatalabb kutyát vidd az idősebbhez és a fiatal fenekét mutasd oda az öregnek. Jól meg fogja szaglászni, és a fiatal kutya nem tudja elrontani a bemutatkozást, mert olyan pozícióban van, ami eleve behódoló. Később úgyis erőfölénye lesz, és nem lenne jó, ha sakkban tartaná az idősebb kutyát. Eddig a tacskó volt az úr, nem baj, ha továbbra is így marad. Szerintem, mert nálunk ez így működött. Hozzáteszem különböző nemű kutyáink vannak.
2011. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!