Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a bischon...

Mit gondoltok a bischon havanesekről?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok rá. Nekem is van egy ilyen fajta kutyusom Szofi 1 éves tk-nélküli d enyugodtan mehetne versenyre.

[link]

Itt elég gonoszul néz :D nem mi csináltuk meg ilyenre! :)


2011. júl. 30. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Aranyos kutyák, hatalmas szívvel. Én büszke tulajdonosa vagyok egynek, 11 hónapos kan, Spikey a neve.


Ezen a képen még nagyon kopasz sajna:

[link]


Ezen normális szőrhossza van:

[link]


Kutyasuliba járunk, nagyon jól szocializált kutya, ő sem tk-s, de ringdresszúra be van neki tanítva, szóval megállná a helyét akár egy hobbi kiállításon. :)

2011. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy gyönyörűségem :)

Nagyon okos,és az enyém is törzskönyv nélküli.

Már két éves,és a kozmetikus azt mondja még mindig nem nőtt ki neki a felnőtt szőre,ugyhogy nagyon puha csodás szőre van.Nagyon játékos,és tavasszal tervezzük a párommal hogy anyukát csinálunk belőle.

2011. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nekem is van egy, másfél éves kan. Nagyon okos, barátságos és játékos. Könnyen tanul, tud trükköket, és még szereti is csinálni. :) Neki is olyan puha szőre van, mint a bichon havanese-eknek általában. Az utcán meg szokták nézni, hogy milyen aranyos, és sokan kérdezték már, hogy milyen fajta. Ismerünk még néhány havanese tulajdonost, és ők is csupa jót mondanak róluk. És az összes nagyon cuki. :)
2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Előző vagyok.

A mi Bunnynknak sincs törzskönyve, és kicsit kisebbre nőtt az átlagnál. De mi így szeretjük. :P

2011. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik. Nem szeretem a táskakutyákat.
2011. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kan kutyám van és 36cm a marmagasság és si.cu bolognesee,havagnesee keverék!Uszkár nyírásban van most(nincs a pofiján szőr és a testén sncsen,csak a lábain oszlopszerűen)
2011. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nem tartom kutyának...szerintem csunya plüs kutyák.. nem kell lepontozni.én nem szeretem öket ennyi.
2011. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a kutyámból nem ölebet,hanem munkakutyát csináltam/Tanítottam!

Pl.ha látok egy beteg madarat a Dunaparton(aminek a lábán vagy a csőrén van a horog és a damil)akkor ő beúszik és sérülés mentesen kihozza már hozott 8-at és mind meg gyógyult 1 kivételével.

2011. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fajin kutyák egyik rokonomnak is olyan van, de nem rég a szőrét lenyírták.
2011. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mi szofikánk mint írtam 1 éves és tk-nélküli nekünk a kozmetikusunk azt mondta hogy ő már volt versenyeken is a kutyák szőrét helyben megcsinálni és nem egy havaneset látott akiknek közel sincsen ilyen bundájuk és ne merjük levágatni mert így nagyon szép! :) Mi is majd jővőre a következő tüzelésnél szeretnénk neki egy helyes párt :)
2011. aug. 2. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!