Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzás! Mit lehet tenni?

Állatkínzás! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Találtam a Youtube-on egy videót, ahol kutyákat engedtek össze, hogy "harcoljanak"! De valami szörnyű!!! Nagyon felháborított az amit azok az "emberek" művelnek! Nem tudom mit lehet élvezni az ilyeneken! Az előbb írtam egy levelet a Csillagszem alapítványnak, de nem tudom lehet-e valami mást is csinálni! Szörnyű, hogy ilyen állatok (nem tudok mást mondani rájuk) léteznek!!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=Lb2gLTWTjOI&feature=related

El se tudom mondani, hogy mennyire dühít az ilyesmi! :(


2011. júl. 31. 02:33
 1/6 anonim válasza:

[link]


jelentsd a YouTube-nak, valszeg le fogják szedni idővel...

2011. júl. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


Talán őket is értesíteni de nem tudom , hogy kitudnak e deríteni valamit 1 youtube-os link alapján

2011. júl. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ám nem kényszeríti senki őket, hogy öljék meg egymást. Ezek ostoba állatok, ha a természetben összetalálkozik két kan vadkutya, azok is ezt csinálják.
2011. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ez nem is szörnyű videó, látszik hogy képzetlen kutyákról van szó. sőt valahol érthető is hogy egy kutyát képzeni kell a harcra, egy nagyobb kutya nem élhet egész életében kertben, ha meg sétálni viszik, vagy elszökik, nem árt ha meg tudja védeni magát, vagy a gazdit.


egy kis vér még elmegy, de láttam már olyat is ahol fülek szakadnak le meg szemek folynak ki, na az már durva kutyaviadal aminek szórakozás meg pénzfogadás a lényege, nem képzés. természetesen emellett nem árt a kutyát szófogadóvá és békéssé nevelni.


semmi értelme letiltatni az állatkínzós videókat, maradjon csak fenn minden, hogy lássák az emberek milyen a világ.


04:33

nem mindig történik verekedés, de tény hogy 2 hím állat közt általában feszültség keletkezik találkozáskor a dominanciáért. a természetben a legtöbb állat, főképp a növényevők úgy mérik össze erejüket hogy közben ne okozzanak súlyos vagy halálos sebeket egymásnak.

2011. júl. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszedték a netről! :)
2011. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

07:08vagyok


ez hülyeség volt, mert attól hogy neten nincs, csinálják tovább, ráadásul így még csak nem is tudnak róla az emberek.

2011. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!