Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos németjuhász kutyámat...

8 hónapos németjuhász kutyámat lehet bicikli mellett futtatni?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam, hogy a nagyobbtestű kutyáknál ezzel minimum 1,5 éves koráig várni kell.
2011. júl. 31. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor ezt minek kérdezed ha olvastad... 1 éves kor alatt nem kéne.
2011. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, míg teljesen kifejlődik, akkor futtasd, de ha csak sétáltok, hogy nem hajtasz gyorsan a bicajjal és a kutya séta tempóval megy melletted, megpróbálhatod.
2011. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt nem kéne. Várj még vele mert ilyenkor el őfordulhat hogy túlzottan megterheli az ízületeit!
2011. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem szabad, de szoktatni már nyugodtan szoktathatod hozzá és később már könnyebb lesz. Legalább az egy éves kort várd meg és akkor már mehetsz kisebb távokra. Addig meg szoktasd hozzá.
2011. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy másfél évesen csináltass neki egy csípőröntgent, és csak akkor futtasd, ha teljesen egészséges!
2011. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előröntgent már 6 hónaposan csinálnak. Ha jó is elöl-hátul,1 éves kutya még fejlődik. Másfél évesig röviden, lassú kocogásban. Betont felejtsd el. Kemény földút a legjobb.
2011. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!