Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya hogy viszonyul a...

A kutya hogy viszonyul a gazdájához ha az terhes?

Figyelt kérdés
Ha a gazdája terhes egy kutyának,akkor azt a kutya érzi és máshogy viszonyul a gazdájához?
2011. júl. 31. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyém érezte...valahogy tudta, hogy most sokkal nyugisabbnak kell lennie és bújósabb is volt. Mikor a baba megszületett lefeküdt a kiságy mellé és ha sírt akkor szaladt, hogy szóljon nekem..nem is kellett baba figyelő :)
2011. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mikor én babát vártam,akkor kezdett tudatosulni benne a változás,mikor nőtt a pocim.De én folyamatosan mondtam neki,hogy hamarosan új gazdi születik,készítettem fel őt is a változásra,hisz neki is egy teljesen új szituáció lesz.Beszélgess a kutyusoddal,mondd el neki,mileyen lesz pár hónap múlva,biztosítsd arról,hogy hiába bővül a család,attól még ugyanúgy szeretni fogod. :) Hidd el,megérti majd.

Kellemes babavárást,és szép szülést kívánok!

2011. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én állapotos vagyok, de ugyanúgy viselkedem a kutyámmal, mint mielőtt az voltam. Eddig semmi különbség a viselkedésében. A picurhoz való viszonyulása viszont már egy másik kérdés lesz, bár nyilván az is rajtam fog múlni.
2011. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!