Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen háziállatom legyen...

Ecsikaaa kérdése:

Milyen háziállatom legyen szerintetek?

Figyelt kérdés
az van hogy először kutyát szerettem volna de van 2 kutyám ami már nagy és nem tudom hogy befogadnának-e még 1-et:/ olyan állatot szeretnék ami tud néha egyedül is elleni mert nem sokat vagyok itthon de ha tudok akkor maradok de este felé foglalkoznék vele...és esetleg lehetne vele játszani meg nyugodt lenne szóval ha tanulok mondjuk akkor is itt lenne velem és tudnám simogatni vagy valami... léci segítsetek...mit tudtok ajánlani?:/
2011. júl. 31. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Irigyellek, hogy a két kutya által igényelt napi teendők (séta, játék, tanítás), mellett marad még időd egy harmadik állatra is.

Komolyra fordítva a szót, azok alapján amiket leírtál, max hörcsög.

2011. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát csak annyit mondok hogy foglalkozom az állataimmal,macskát azért nem szeretnék mert nővéremnek is van :/ én kutyus szerettem volna minden féle képpen de mind1 azért köszi a válaszokat!!!:) a nyuszit meg ilyeneket is mondjuk nem kisállatot szeretnék :D
2011. aug. 1. 20:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel a kérdést?
2011. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 3 kutyám van. Én titokba hoztam haza a kutyusom. De említettem anyukáméknak, hogy a halott kutyusomra fog hasonlítani a következő kutyum ami lesz. És totálisan ugyna olyan kiskölyökkutyát hoztam.csak annyi hogy ő most lány és nem fiú :)



Bár azért nem osztottak le mert nagyon kiakadtam a volt kutyum halálakor. És mindig szomorú voltam mert nem volt mellettem..Most ismét nagy a vidámság nálam ezért szerintem nem is akartak megbántani, hogy vigyem vissza. :)

2011. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!