Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás. Igen, vagy nem?

Ivartalanítás. Igen, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagy testű kan kutyusunk van, 2,5 éves.

Úgy hallottam, ha ivartalanítjuk, sokkal nyugodtabb lesz, és az neki is jobb, és még a füvet sem pisili ki. Sokszor látom, hogy a takaróját gyűri maga alá, és azt akarja meg... Úgy sajnálom...

Tenyészteni nem szeretnénk.

Valóban jobb lesz neki is, ha ivartalanítjuk?


2011. aug. 1. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
igen,jobb lesz neki.
2011. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Neked jobb lenne ha ivartalanítanának?
2011. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,és minél előbb végezteted el annál jobb.
2011. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mavu, kérlek ne hasonlítsd a kutyát az emberhez. A kutyák nem élvezik a szexet, ellentétben az emberrel. Ők amiatt szenvednek, mert nem élhetnek az ösztöneiknek, amik, megjegyezném, kellemetlenek nekik! Ha ivartalanítod, sok betegségtől óvhatod meg, nem lesz szökős, és verekedős. És még a véletlen almocsinálástól sem kell félni:)
2011. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen jobb..mindenkinek!!!
2011. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hasonlítottam semmit semmihez. Csak egy kérdéssel próbáltam felelni a feltett kérdésre. Én nem ivartalanítanám, ennyi.
2011. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdésre kérdéssel válaszolni illetlenség, de ezt biztos megtanították neked. Amúgy meg a válasznak amit a kérdésedre adhatna, sajnos semmi köze a kutyákhoz, hacsak te nem tartod magad annak.

Az összes többi válaszolóval egyetértek, tényleg jobb az ivartalanítás, bár a takaró "izélése" nem feltétlenül ivarosságon múlik, lehet dominancia probléma is. Ne várjátok, hogy ha ivartalanítjátok, akkor minden gond elillan, és kezesbárány lesz, de tény, hogy sokkal kezelhetőbbé válik, mint ivaros társai.

2011. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked tényleg nem volt egyértelmű, hogy a kérdés, amit válasz gyanánt feltettem egyértelműen közölte személyes véleményem a témát illetően?
2011. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!