Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát vagy Macskát vegyek?

Kutyát vagy Macskát vegyek?

Figyelt kérdés

Jöhetnek a hosszú válaszok is


Lécci ne linkelgessetek és ne írjatok bunkó választ sem:)


2011. aug. 2. 10:45
1 2
 1/16 Emy1991 ***** válasza:
Attól függ,hogy melyiket szereted jobban. Én kutyás vagyok. Van is 3. 2 kint 1 bent. Én a macskákat nem szeretem annyira. Szerintem nem őszinték és csak akkor kellesz nekik, ha éhesek. A kutya megérzi, ha szomorú vagy és megvigasztal.Ő nem csak akkor megy oda hozzád, ha neki érdekében áll. Én így gondolom. De neked kell tudni, hogy melyik a szimpatikusabb állat.
2011. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

kutyát mivel sookal jobb mint 1 macska


abból is magyar vizslát nincs kutya szaga és robusztus algata van meg nem 1 nagy kutya hanem közpes méretű

meg hűséges stb stb

2011. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

kutyát akkor vegyél, ha szereted azt, hogy nagyon igényli a közelséged, a szereteted, igazán társnak tekint téged, teljesen rád van szorulva, meg tudsz küzdeni vele, vagyis tudod fegyelmezni, naponta többször el tudsz vele menni sétálni, és van időd játszani vele.

ha csak akkor szeretsz vele játszani amikor te akarsz, vagy amikor az állat hagyja, de nem túl gyakran, nem igényled az állandó társaságát, csak szeretnéd, ha mászkálna valami körülötted a lakásba, nincs időd sétálni vele, max kitakarítod az almot, el tudod viselni a függetlenséget tőled, és hogy kevésbé te vagy az Isten, akkor vegyél macskát.

2011. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Az én véleményem az hogy inkább kutyát mint macskát, a kutya sokkal könnyebben tanítható mint egy macska. A kutyával sokkal jobban ellehet játszani mint a macskával. A macskák sokkal több vírust is hordoznak attól hogy nem vesszük észre, a kutyák is de a macska sokkal többet. A kutya szófogadóbb. Az én véleményem az hogy inkább a kutyát válaszd!
2011. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Chrisstian_ ***** válasza:
Attol is fugg mennyi idod van ra es hol laksz. A kutyak sokkal igenyesebbek ilyen szempontbol, el kell vinni setalni es altalaban nagy mozgasigenyuek, ellenben a macskaval, aki el van egesz nap, es csak doglik otthon.
2011. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A kutyával sokkal többet kell foglalkozni: tanítani, sétáltatni, nevelni... a cicát meg csak simizni kell meg játszani vele :)

Én a cicákat jobban szeretem :)

De szerintem ne vegyél hanem fogadj örökbe vagy cicát vagy kutyát, a te döntésed, te tudod mennyi időd lenne rá :)

2011. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettö. Attól függ, mit szeretnél vele csinálni. Nekem németjuhászom van, rengeteget lehet vele futkározni, játszani, nagyon okos, gergetözni is szoktunk. :) van 2 cicám is, nekik nagyon más a természetük. az egyiket imádom simogatni, sajnos nem szeret az ölembe ülni. a másik pedig pont az ellentettje, ö imád az ölembe ülni, szeretek hozzábújni. a kutyámhoz is lehet néha bújni, de sokszor össze-vissza kapálózik. néha idegesít, hogy a kutyám mindig követ, máskor meg az, hogy nem figyel oda rám. :) én azt szeretem, ha lehet hozzábújni, de lehet vele játszani is. szerintem macskából és kutyából is lehet ilyet találni.
2011. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Chrisstian_ ***** válasza:
0%
10:55 milyen virusokat hordoz egy szobacica te agyoniskolazott? Semmilyet, mert otthon nem kapja el
2011. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Attól függ!Nekem is döntenem kell,de még szóba jön a nyuszi is!Az ő érdekeit nézem elöbb nem az enyémet!Pl h panelban lakom,esetleg ha keveset vagyok itthon melyik az önállóbb,és a sok utazás miatt is jól megkell gondolnom!
2011. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
toxoplazmózis, de az nem vírus...
2011. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!