Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sheltiesek? Pár kérdés (lent)

Sheltiesek? Pár kérdés (lent)

Figyelt kérdés

Mivel etetitek?

Vélemény a sheltieről?

Tavasszal fog megszületni az enyém ezért már most mindent szeretnék tudni.


2011. aug. 2. 11:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Alapvetően szerintem nincs sok munka a szőrével. Én kiállítási szezonon kívül van, hogy hónapokig hozzájuk se nyúlok és nem csomós vagy néz ki koszosnak. A kiállítási felkészítés már azért kicsit több munkát igényel. Azért sheltieben oda kell figyelni, hogy kis korban a fülét szépen ragasszátok meg mert elég ritkán áll be jól magától. Illetve a sheltieben nagyon necces pont a mérete. Ha túlnő akkor már nem sok esélye van a kiállításokon (nem mondom, hogy egy Ch címet nem tud megcsinálni mert megtud hisz kevés a sheltie itthon de igazán jó eredményeket nemfogtok tudni vele elérni)

ideálisan: kanok: 37 cm, szukák: 35,5 cm.(2,5 cm eltérés még megengedett bár nem preferált)

2011. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Értem köszi:) És mivel kell megragasztani a fülüket?
2011. aug. 2. 13:22
 13/21 anonim ***** válasza:
majd a tenyésztő segít, egy spéci kapucsuk/víz alapú textil ragasztót szoktunk használni illetve lanolin kenőcsöt de ez jobb ha olyan csinálja aki ért hozzá:)
2011. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
*kaucsuk
2011. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Rendben:) és milyen a jó felvezetőpóráz egy sheltienek párat megmutatok ,hogy miket találtam :

1. [link]


2. [link]



3. [link]



Ezek közül melyik jó? :)

2011. aug. 2. 13:56
 16/21 anonim ***** válasza:
egyik sem.. a Zanniban vagy a kiállításokon lehet venni nagyon vékony szövet felvezetőt, sheltienek az a jó.
2011. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja azt hittem :/ mind1 megnézem a zanni honlapját hátha találok :)
2011. aug. 2. 14:07
 18/21 A kérdező kommentje:

[link]


ez vastag? :)

2011. aug. 2. 14:11
 19/21 A kérdező kommentje:

[link]


És ez? :D Bocsi hogy ennyit kérdezek:)

2011. aug. 2. 14:12
 20/21 anonim ***** válasza:

a 2. már jó! én blue merléhez fehéret/ezüstöt ajánlanék

sablehoz jó az aranya vagy a barna, tri hez lehet színeseket bár ott szerintem a fehér vagy fekete a legelegánsabb.

2011. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!