Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még ilyen kutyám?

Lehet még ilyen kutyám?

Figyelt kérdés
csehszlovák farkast szeretnék tartani de már van 2 kutyám de nem akarok tőlük megválni semmi pénzért de nagyon szeretnék egy ilyen kutyát és azt is tudom hogy mivel jár egy félfarkas tartása nagy hely az van és sétálni is sokat szoktam jó falka vezér vagyok és nagyon szeretnék egy ilyen kutyát.
2011. aug. 2. 17:22
 1/8 anonim válasza:
ha már nem fér el akkor nem ajánlanám hogy tartsál :D
2011. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bőven elfér sőt akár hat is!
2011. aug. 2. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
hú, na tudod hogy mivel jár? először is kb 1000 euró - legalább. Az hogy a 2 kutyádnál elérted hogy falkavezér légy, az ennél a fajtánál semmit nem jelent, mivel farkas. egykor én is szerelmes voltam a fajtába, felhívtam hát Mo egyetlen MEGBÍZHATÓ tenyésztőjét aki azt mondta, hogy imádja a kutyáit, de mindent szétszed, nem nevelhető stb, és ezt nem azért mondta hogy lebeszéljen, meg mert nem szereti, pont azért mert imádja, és nem akar rosszat a kölyöknek azzal hogy hozzá nem értő embernek adja, de ha ezeket mind-mind tudod, akkor még mindig ott van az, hogy rengeteg pénz, mert nem elég csak a szuper táp, kell hús stb, és akkor mondom azt, hogy azon kívül hogy mindennap megcsodálhatod, hogy milyen szép, és rendet rakhatsz utána, nem sok élvezet lesz benne. és milyen kutyáid vannak? most nem lebeszélni akarlak, de nem tudom, hogy lenne e elég időd rá, inkább úgy mondom: egész nap vele lennél?
2011. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekemis a kedvenc fajtáim közé tartozik:) sajnos én nem vehetek ilyet mert jelenleg egy westiet tartok és még ott az iskola is. szóval nem volna rá napi 5-10 órám foglalkozni evvel a kutyával. Nem is beszélve arról hogy mekkora mozgásigénye van. Több kilométert is képes megtenni, nagy hely, sok törődés és megfelelő szocializáció szükséges a tartásához, hisz ha nemtudja ki a falkavezér azon segíteni nehéz dolog, főleg egy csehszlovák farkasnál. Ráadásul falkában tartják, szóval ha veszel akkor ha teheted inkább 2t. Valamelyik tenyésztő nem is ad el ha nem 2 kutyát veszel, vagy ha nem tenyészteni szeretnéd, hisz ma már nagyon ritka ez a fajta. Többéves kutyás tapasztalat kell az ilyen fajtához. És szerintem hogy van 2 kutyád és ő lenne a harmadik minden erejével azon lenne hogy megmutassa a falkatagoknak hogy ők csak utánna következnek a ranglétrán. Domináns fajta, nagy erejü. Az én westiem is domináns és sokszor alig bírok a kis huncut fejével, akkor egy farkassal mitcsinálnék?:) Amúgy nemismerlek, de én 3. kutyámnak biztos NEM venném meg.

ui:tudod hogy ritkán ugat, inkább vonít?:)

2011. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, plusz tudni kell, hogy a farkasok 12 órát is gyalogoltak, és ezt nem váltja ki az udvar, legalább 3 óta séta, és ugyanennyi futattás, de ha ezt mind-mind megtudod adni, akkor legyen :D!
2011. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. voltam :D de a 3.-al is teljesen egyet értek, és tényleg csak akkor vegyél, ha van rá napi 10-12 órád, és naggyon szuper falkavezér vagy, van pénzed 2 ilyen kutyára, és végig mered nézni ahogyan majd tépi a 2 másik kutyád ha esetleg nem vagy otthon, vagyis inkább a maradványokat
2011. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* kutyát, mert tuti hogy folyton dominálni fog, ha nem neked, akkor a kutyáknak
2011. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 vizsla eléggé mimózák...
2011. aug. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!